Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, iden ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, iden ismerkedtetek mar neten? Mia velemenyetek a Badoo oldalrol?

Figyelt kérdés
Hany randitok volt iden? Melyik netes ismerkedos feluletet preferaljatok?
2023. ápr. 2. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam még a Tindert is .. sokat hazudnak magukról a pasik . Kedvencem az volt mikor mondta hogy ő 180 cm és mikor mellém állt akkor pipicskedett (170 cm vagyok) . Kb 5 randim volt
2023. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Badoon az egyik legrosszabb a felhozatal. Tinderen jobb pasik vannak.
2023. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jelenleg a facebook társkeresője a legjobb, bár a helyadatokkal erőteljesen gondja van.
2023. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rakás szr. 10/10 pasi hazudik. Csak szexre mennek, vagy még arra sem. Van amelyiknek elég lett volna a webcam. Hazugság az egész oldal maga.

Kamu profilok százaival, másnapra magukat törlő felhasználók, néma szellemek.


Még egy jót sem lehet ott beszélgetni senkivel, semmire se jó az az oldal.

2023. ápr. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is csodálom, akik ott vannak, miért vannak ott. Azt hittem, talán nincs idejük közösségbe járni, sokat dolgoznak, stb. És ez így kényelmesebb online. Hát nem. Egytől egyik mindegyik fogyatékos, amelyik pasi pedig nem, az vagy kamu, vagy bűn ronda szó szerint. Sajnálom, de felejtős az oldal. Egy önálló mondatot nem tudnak megfogalmazni. Ott is fognak megrohadni mindannyian akik nem kamu felhasználók szerintem. Csak ingyen szexet akarnak.
2023. ápr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!