Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kicsit elvontabb fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kicsit elvontabb fiúknak csak a hasonlóan elvont lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Vagy egy átlagos,aranyos lány is esélyes lehet?
2010. okt. 7. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon h elvont?
2010. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazt kérdezném, mint az első.
2010. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Általában igen. Az elvontabb fiúk olyanra vágynak, aki megérti őket, és ezt sokkal könnyebben kinézik egy hozzájuk hasonló lányból.

Nem is kell magadtól ugyanúgy gondolkoznod, de ha megérted, ahogy gondolkozik vagy amit gondol, akkor lehet esélyed.

2010. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom leírni,hogy mit értek ez alatt:D Úgy gondolja,másképp látja a világot stb. Egyébként azért is kérdezem főként,mert általában az ilyen fiúk szoktak megtetszeni,de hát én nem vagyok egy tipikus hűde elvont lány,így félek hogy esélyem sem lenne.Viszont megértő vagyok kellőképp szerintem:)
2010. okt. 7. 22:59
 5/9 Tündérke89 válasza:
Szerintem náluk is úgy van ez, hogy persze elképzelnek egy "álomnőt", aki valószínűleg hasonlít is rájuk, mivel mindenki kedveli azokat a tulajdonságokat egy emberben, amit magában is megtalál, tehát lehet ez az elvontság, de akibe bele is szeretnek, lehet az elképzelt szöges ellentéte. Ezt nem az agy dönti el:) Az igezi az a fajta szerelem, amikor nem tudod megmagyarázni, miért is szeretsz valakit.
2010. okt. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy az a típus, aki mindig mással sexel és nem vagy bunkó, akkor van esélyed.
2010. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ez sztem hülyeség! Ha már picit máskép látja a világot mint az átlag viván és mónika só-n nevelkedett lakosság, akkor már elvont? Legalább van saját véleménye az életről. Ha meg normális vagy biztos van esélyed. Ha meg nem lehet akkor is.
2010. okt. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az elvont nálam amúgy jót jelent,senkit nem akartam ezzel megbántani:D Ez tetszik bennük annyira,sajátos világnézet,jó cuccaik vannak,egyéni stílusuk:) nem pedig emos meg hasonló divatmajmok.Köszi a válaszokat:)
2010. okt. 7. 23:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokszor, de nekem van olyan nagyon elvont agyú művész ismerősöm, akinek a menyasszonya egy full gyakorlatias, praktikus, racionális csaj, teljesen ellentéte a művész barátomnak. És 5 éve boldogok! Szóval valahogy kiegészítik egymást. Az kicsit unalmas lehet, hogy két ködös, elvont, ábrándozó ember van egymás mellett, mert nincs benne semmi izgalmas, valamelyik párnak kicsit különböznie kell a másiktól.
2010. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!