Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akar tobb kepet rolam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar tobb kepet rolam?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sraccal, aki azt mondta minenkivel oszinte… Majd azt mondta, hogy annyira szep vagyok nézegetni akar meg, kuldjek tobb kepet vagy adjam meg további elerhetosegeimet.. nem azert, de szerintem full atlaszto ! nyilvan nem azert kell tobb kep, hogy nezegesse…hanem gondolom nem tudja eldonteni, hogy bejovok-e vagy sem. Megirtam neki ezt, hogy nyugodtan mondja el valos szandekait a kepekkel kapcsolatban, mert fura, hogy meg tobbet akar.. es azota nem is valaszolt :D

miert akar valaki meg tobb kepet amikor fent van rolam 3 db. Semmi szerkesztés, a leheto legjobban tükrözi a valos kulsomet, teljes alakos is van, szemből kozelrol, egy oldalrol, kozelrol…

Mit akar meg? Miert akarhatja?

A nagy oszinteseg meg jo kamu volt reszerol..ha olyan oszinte bevallalja, hogy figyi lehet nem jossz be kuldjel mar vagy 10 kepet meg.. bar full felszines ez nekem.


2023. ápr. 4. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem bejössz neki, és olyat akart, ami többet mutat belőled. :-)
2023. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem csak le akart nyomozni, hogy nem kamuk-e a képek, elérhetőséget kért, mert le akar nyomozni facén...

Van olyan is, akiről kiderül, hogy meztelen képet akar, de szerintem a te srácod csak simán csalódott már a netes ismerkedésben, és akarta tudni, valós vagy-e... 3 kép az nem sok ilyen felületen, simán lehet kamu is.

Érted? :-)

N

2023. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

U.I. Szóval szerintem picit félreértetted ezt most :-)

#2 voltam

2023. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Vagy arra akarja használni, hogy női képpel kamu profilt csináljon és másokat átverjen, vagy addig akar puhítani, amíg a sokadik képen már meztelen leszel. :-)


Amúgy meg egy szánalmas pöcs, hogy élőben nem akar (nem mer!) megnézni, vagyis nem javasol randit. Bezzeg otthon a hiányos öltözetű fényképedre menne a kézimunka!

2023. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%

Rettentően sokan tesznek fel régi képet magukról, főleg ha az 10-20 kilóval ezelőtti. Plusz több szögből jobban látszol, ennyi.

DE mondd már el légyszíves, hogy mi bajod van azzal, hogy kíváncsi a külsődre?

2023. ápr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Sokan csak képeket kérnek folyton hogy még küldj még küldj.

Az ilyeneknek elég a net meg a cset, élőben nem kíváncsiak.

2023. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4, Na ezaz en is ugy erzem, hogy most komolyan eloben nem mer megnezni? Miert nem randit javasol? Amikor azert ezekbol a kepekbol egyertlmuen latszik, hogyan is nezek ki eloben…


Valamint en elobb talalkozok mintsem kiadjak magamrol minden face,insta,telefonszam,lakhely stb… mivel jartam mar meg, hogy eleg koran megadtam szemelyes kontaktot gondolvan mi baj lehet ebbol, majd rajottem rovidesen, hogy nem akarok a sractol semmit. Olyan fenyegetozesekbe es zakaltasba kezdett online, hogy azota se feledem…

Inkabb talalkozzunk eloben aztan, ha ott is minden rendben stb stb akkor majd léphetünk tovabb ..


5, de mint irtam ezek extra friss kepek rolam es 100%-ban megmutatnak. Megkerdeztem tobb ismerosomet is, hogy ugye felismerheto vagyok, ugye igy nezek ki eloben?? Es miutan alairtak, hogy ezek a kepek total engem mutatnak igy mertem kitenni.. semmi kamu foto..amugy meg brutalisan vekony vagyok szoval senkit nem fenyeget a +20kg-om…

Mi az hogy kivancsi a kulsomre??? Latta,latja a kepeken. Ez a bajom, hogy nem merte megirni, hogy figyi bizonytalan vagyok a kulsoddel kapcdolatban kuldjel mar meg vagy 5 kepet igy vagy olyan szogben..inkabb azt kamuzta olyan szepseges vagyok meg nezegetne..lol

2023. ápr. 4. 11:21
 8/19 A kérdező kommentje:
6,komolyan ? 😢
2023. ápr. 4. 11:23
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

"nyilvan nem azert kell tobb kep, hogy nezegesse…hanem gondolom nem tudja eldonteni, hogy bejovok-e vagy sem."

Vaaaaagy harmadik lehetőségként ott van, hogy élvezkedni akart a fotóidra, és abban bízott, hogy majd valami villantós képet küldesz.

2023. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9, az meg durva ha ilyen hulyenek nez
2023. ápr. 4. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!