Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy élnéd az életed, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élnéd az életed, ha valahogy kiderülne, hogy nem lehet többet párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Magányosan.
2023. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
10 éve nincs, szóval ahogyan azóta. Nyugodtan.
2023. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szomorú lenne, de elmúlna a görcs is, hogy találok-e valakit, mert meglenne a válasz.
2023. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám.
2023. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Simán. Van kapcsolatom, de kb az eddigi életem ki részét foglalta csak le. Van millió+1 más dolog amivel le tudom kötni magam.
2023. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Befejezném.

30 éves vagyok sose volt kapcsolatom már unom a nőhiányt

2023. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Aztan ez hogy derulne ki? Nem tudok olyan fizikai dolgot elkepzelni, ami miatt nem lehetne kapcsolatom. Nyilvan vannak olyan sulyos balesetek, amik konkret testreszek roncsolat okozzak, ez komoly hatranyt jelentene, de nem gondolom, hogy feladnam, vagy ne keresnek ra alternativ kapcsolati lehetoseget, amit a helyzetem megengedne. Ha mast nem, akkor leveleznek valakivel, ha tobbre nem vagyok kepes. Kell, hogy a lelkem melysegeit meg tudjam elni, pont ezert nem adnam fel.
2023. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Hat éve hagytak el, azóta nincs párom.

Meg lehet szokni,persze a szeretet érzése hiányzik ! Nem a szex.

2023. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Már 16 éve nincs párkapcsolatom, előtte is kb. 2 hónapig tartott életem első és egyben utolsó párkapcsolata. Szóval jól megvagyok így is. :D
2023. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Már úgy érted, hogy a mostani hirtelen eltűnne és szingli lennék? Úgy élnék akkor, mint a megismerkedésünk előtt. Egészségben, nyugodtságban, boldogságban és csórón.
2023. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!