Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha éppen egyedülállóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha éppen egyedülállóak vagytok akkor hol vagy milyen helyeken lennétek nyitottak arra ha valaki próbálna veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Haveri kör kapcsolatrendszereken keresztul
2023. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ismerosi korben, vagy munkahelyen, ha mar ismerjuk egymast egy ideje. (Engem nem zavar, ha szakitas utan esetleg ott a masik plusz manapsag a legtobb munkahely szavatossaga max 2-3 ev, valaki elobb-utobb ugyis felmond barmilyen indokbol.)
2023. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Koliban, kávézóban, könyvtárban,villamoson, akárhol. Csak ne a külsőm fogja meg elsősorban, ezt meg könnyebb elérni ismerősi körben. Valami közös hobbis esemény is jó, vagy közös magántanár, akármi. Vagy az utcán, amikor megállok a kutyáknál, mert mondjuk ő is imádja a kutyákat. Csak tényleg ne azért szólítson le, mert már ki van éhezve a lányokra, hanem mert meglátott bennem valamit.
2023. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
rendezvényen hogyha normálisan közeledik (mindig egyedül vagyok) vagy ha a hobbim miatt vagyok kint valahol akkor szintén fogadnám
2023. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El se hinnéd... De egy társasjáték klubban/eseményen :D
2023. ápr. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Rendezvényeken, vagy ha valahol egyedül vagyok nyugalmi helyzetben pl. kávézóban, étteremben (nem garantálom, hogy mindig, de általában ha egyedül beülök valahová ebédelni/kávézni, akkor az azért van, mert azt a napot magamra szánom és olyankor szívesen ismerkedek, akár csak barátkozásból is).

Vagy én pl. tök sokat járok egyedül kiállításokra, múzeumba, én ott sem bánom, ha valaki megszólít.


És azért mondom, hogy nyugalmi helyzetben, mert mondjuk más az, hogy ülök a parkban és olvasgatok vagy egy kávézóban ülök, és vagy időt töltök egyedül vagy várok valakire, akkor oké, de mikor épp megyek a belvárosban és két busz között rohanok egyik megállóból a másikba, vagy egyik kezemben a fél bevásárlás de még be akarok ugrani a DM-be, akkor így nem szeretem, ha odajönnek, mert akkor úgyis elutasítok mindenkit, mert nincs ismerkedésre akkor kapacitásom meg időm, mert más dolog felé igyekszek.

Kivéve mondjuk ha valaki fellök és akkor ilyen nagyon előzékenyen és romantikusan felsegít és egymás szemeibe nézve képtelen vagyok tovább menni a napommal, mert nekem akkor és ott kell aza férfi. Ilyen mondjuk még nem volt, és kérlek ne lökjetek fel csak ezért az utcán senkit :(

2023. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerettségi körben. Suliban (nem femtétken csoporttárs, hanem akárki), baráti társaságon keresztül. Azt nem szeretem, ha idegenek szólítgatnak le, semmit nem tudok az illetőről, nem akarok zsákbamacskazni.
2023. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!