Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha zavarban vagytok, mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavarban vagytok, mik a jelei nálatok?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek lehet zavarba jönni olyantól is aki pl. nem jön, be nem akartok tőle semmit?

#jel #zvarban van
2023. ápr. 6. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat beszélek. És simán, nekem nem tetszenek emberek, sima helyzetektől zavarba jövök, pl (velem egynemű) orvosnál.
2023. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es felnőtt párkapcsolat a topic, én is azt hittem először, hogy emberi tulajdonságok.
2023. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, láttam, mikor válaszoltam. A válaszom áll.
2023. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hangom magasabb lesz, mármint akkor, ha épp meg bírok szólalni egy köszönés erejéig, vagy pár mondatért. Elnézek, ha egymással szembe megyünk a folyosón pl munkában, vagy elejtek valamit. Az is előfordul, hogy akaratom ellenére mással kezdek foglalkozni, csak nem azzal az adott emberrel aki iránt érzek. Ilyenkor feltűnően hangosan beszélek és sokat. Rendszeresen hülyét csinálok magamból, pedig a cél mindig az, hogy a lehető legtermészetesebb legyek. Hát, nagyjából ennyi.
2023. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!