Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol arról, hogy M....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol arról, hogy M. o. -n körülbelül 5 rendes, attraktív, értelmes nőre jut 1 rendes, attraktív, értelmes férfi?

Figyelt kérdés

Kollegáimmal sokat vitatkozunk erről (nők és férfiak is vannak), és mindig azok tudnak több bizonyítékot mondani ill. mutatni, akik úgy gondolják, hogy ez igaz.

Én is, ha megyek az utcán azt kell, hogy mondjam (senki ne vgye magára, mert ez általánosítás, és abszolút elméleti kérdés), hogy a női nem képviselőiből aránytalanul több a valamilyen szempontból vonzó. A fiúk/férfiak vagy igénytelenek, vagy nincs stílusuk, vagy nem helyesek, vagy lerí, hogy nem is valami értelmesek...

De mindegy is, az én véleményemet ne vegyétek figyelembe, ill. csak külön reagáljatok rá, és írjátok le a saját tapasztalataitokat, gondolataitokat.

Ez elmélet, nem gyakorlat és általánosítás, tehát nem kell messzemenő következtetéseket levonni!


2010. okt. 8. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem ebben a formában nem igaz...


Ismeretség nélkül bárkiről ilyen következtetést levonni hibás dolog...


Ha csak a munkából indulunk ki főleg Mo.-n az emberek mindent elvállalnak, hogy megéljenek, hajtanak a fennmaradásért... Ha belegondolunk egy nőnek nem kell házat építeni, olyan eget verő nehéz fizikai munkákban részt vennie;-ami sok terhet von maga után- megengedheti magának, hogy teljes mértékben oda figyeljen magára, azaz külsejére... Ha pl jön egy melós veled szembe, mit csinálsz? nagy ívben kikerülöd... Holott ha haza megy és rendbe teszi magát lehet, hogy tetszene is neked...

Tehát, ha csak a munka szempontjából nézzük akkor már nem igaz a felvetés...

Akinek sokat kell hajtania, az valami másból, akár a megjelenéséből, fog valamit kihagyni...


Igaz az is igazolható, hogy vannak alapból olyan emberek akiknek ez kevésbé fontos...

Részben szerintem ennek anyagi problémák állhatnak a hátterében...

2010. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Több szempontból egyetértek veled, bár én nő vagyok, soha nem nézem melyik nő szép :) Én inkább azon agyalok, hogy hol a férfiasság. hol vannak már azok a férfiak, akik udvarolnak a nőnek, mostanában csak vasalthajú, sminkelt, rózsaszínpólós egyénekkel találkozom, ami nem baj, csak nekem ez nem férfias.
2010. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

én is észrevettem, ha pasi lennék olyan sok igényes nő van, de nőként ALIG találok olyat, aki ha nem is helyes, de legalább átlagos!

vagy elálló fülek/fogak, vagy görbe, vagy gizda, vagy hájas stb stb

amíg lányokat/nőket rengeteg szépet látok addig örülök, ha egy nap 1 pasival találkozom aki tetszik

és nem vagyok homo beállítottságú ezt leszögezem.

meg úgy tudom amúgy majdnem 2*3* több nő van Mo-n, mint férfi, de azok fele meg nem is a nőket szereti...

2010. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Figy, én fiú vagyok és elmondom neked hogy lányokból sincs több jó, mint fiúból. Lehet hogy sok lányt látsz aki szép mert kicsípi magát, csak látásból az nem tűnik fel hogy 95%-uk egy k@rva... Éppen ezért nem értek veled egyet és most nevethettek rajtam, de én nem megyek oda akár milyen szép lányt látok, mert aki szimpatikus, csak ahhoz mennék oda, hiába a szépség. Ilyen lány még nem volt. Pedig Pesten lakom. 17/f
2010. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Baromság.

Ha a nőkben is rögtön a hibát keresnéd az utcán, akkor náluk is ugyanúgy találsz igénytelent, stílustalant, nem szépet és nem értelmesnek kinézőt.


Ha így figyelném a nőket az utcán, akkor vannak igénytelenek és rengetegre rámondhatnám, hogy nincs stílusa, mert nem olyan a stílusa ami nekem tetszik. Sokra mondhatnám, hogy nem szép. Meg akkor az összes plázacicára mondhatnám, hogy nem valami értelmes közben meg nem is ismerem.


Te úgy vizsgálod ezt a kérdést, hogy a nőkben a vonzó dolgot keresed a férfiakban a hibát és ez a kérdésből is kiderült.:D

"a női nem képviselőiből aránytalanul több a 'valamilyen szempontból vonzó'. A fiúk/férfiak vagy igénytelenek, vagy nincs stílusuk, vagy nem helyesek, vagy lerí, hogy nem is valami értelmesek..."


Nagyjából ugyanannyi vonzó nőre jut ugyanannyi vonzó férfi összességében.

2010. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van...

Az 1.-nek csak annyi, hogy a fizikai munkát végző pasas is lehet nagyon stílusos és vonzó, ezek a dolgok átsütnek a legmocskosabb munkaruhán is. ;) Viszont ezt a választ találtam a legérdekesebbnek, mert nagyon igaz, hogy a férfiaknak normál esetben nem a külsejükkel kell bevágódni.

Sajnos nem sikerült a kérdésemben pártatlannak maradni, én is úgy gondolom, hogy több a vonzó nő, mint férfi. Ezt a helyzetet még az is rontja, hogy ahogy írták alapból több nő van. (félreértés ne essék, nem egy megkeseredett szingli vagyok, csak kíváncsi)

Az, hogy minden nő kurv@... Hát már rengeteg ilyen kérdés van külön, mindenesetre én ezt nem gondolom igaznak. Vagyis csak részben. Amit fenn írtam talán az egyik OKA annak, hogy a nők csalafintábbak mostanában. Mert ugye több a nő, kevesebb a férfi, és sokszor le kell mondania a nőnek, alább kell adnia az elvárásait, mikor belemegy egy kapcsolatba. És amikor mégis megnyílik előtte a lehetőség, hogy az igényeinek megfelelő férfival járjon (vagy csak dugjon), akkor könnyen elcsábul...

2010. okt. 10. 15:45
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán azért látsz több vonzó nőt mint férfit mert a valamire való férfiak a munkahelyükön vannak és nem az utcán :-)
2010. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Több a szép modell alkatú, hül.ye r.ibanc p.icsa.. mint helyes fiú, és ezt ezért írom:


Én is, ha megyek az utcán azt kell, hogy mondjam (senki ne vgye magára, mert ez általánosítás, és abszolút elméleti kérdés), hogy a női nem képviselőiből aránytalanul több a valamilyen szempontból vonzó.

2010. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem h egy rendes fiure nem jut egy nő sem!
2010. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
előzővel értek egyet.
2010. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!