Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan férfival akit egyszer "megerőszakoltak"?

Figyelt kérdés
Azért az idézőjel, mert behatolás nem volt, minden más igen.
2023. ápr. 8. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt behatolás, is szexuális bántalmazás, nem kell emiatt idézőjelbe rakni. Egyébként igen, engem is bántalmaztak szexuálisan, úgyhogy első kézből tudom, hogy nem tesz rosszabb, vagy másabb emberré az, hogy valaki bántott. Ha rólad van szó, sajnálom, hogy ez történt veled.
2023. ápr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rólam van szó igen, egy férfi tette ezt velem.
2023. ápr. 8. 22:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális nő szerintem nem bélyegez meg ezért. Elvileg vagy a harmadunk, vagy a negyedünk átéli az élete sorál a szexuális bántalmazást, ha pedig a bulihelyes tapizást, kéretlen kommenteket, munkásemberek füttyögését is a kategóriához csapjuk, szerintem nincs nő, aki ne tudna azonosulni ezzel a helyzettel. Persze vannak olyan empátia nélküli illetők, aki szerint az illető kevésbé férfi, de szerintem ha minimálisan is felvilágosult erőszak-témában, nem fog nekiállni áldozathibáztatni. 1-es voltam.
2023. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Erről nem az áldozat tehet soha, miért tartanám kevesebbre emiatt?
2023. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én tehetek róla, hogy ez megtörténhetett.
2023. ápr. 8. 22:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha gonolod, megírhatod, miért, hátha tudok segíteni. 1-es és 3-mas voltam.
2023. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mármint hogy miért gondolod úgy, hogy a te hibád.
2023. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért mert az én hibám volt.hogy magatehetetlen állapotba kerültem.. szóval nem.volt tiszta az elmém.
2023. ápr. 8. 22:38
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem te tehetsz róla, te ebben a történetben nem vagy felelős. Nem kell felelősséget vállalnod mások tetteiért. Egyébként még fel is nézek azokra az áldozatokra, akik tudnak erről beszélni.
2023. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Járnék, és nem a te hibád volt.
2023. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!