Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy több fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy több fiú is folyton likeolja a sztorimat, de közben egyik sem ír?

Figyelt kérdés

Eleinte azt hittem, tetszek neki(k), de úgy vagyok vele már, hogy ha annyira akarnának valamit, rámírnának. De nem, csak likeoljak a sztorijaimat. Nem igazán tudom, mit jelent ez, lányok vagy a családom nem szokta.

20l



2023. ápr. 10. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Na írj nekem valami jó sztorit.
2023. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan egyet èrtenek a storydal ,vagy jelzik like val hogy xy illető ok , elolvasta.
2023. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Tudod a lajk még nem azt jelenti ,hogy feleségül is vesznek. Nekem a meleg haverom is lájkol meg megköszönt mindig ,en nő vagyok. Akkor bejövök neki vagy mi?!
2023. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Like= láttam , meg nem sértődj hogy nem jeleztem valami módon.
2023. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
He? A lájkolás nem azt jelenti, hogy bármit is akar tőled.
2023. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom. Kirakok valamit kb 300an reagálnak...elég irritáló lenne ha 300ból pl 259 írna.😆

Amúgy meg megse nézem ki mit reagál.

2023. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fuh de paraszt itt mindenki

Instagramon gondoltam hogy beszivezik de mindegy

2023. ápr. 10. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És? Az nem azonos azzal hogy akarnak tőled valamit. Attól meg nem paraszt senki, hogy rávilágit: nagy ökörségen agyalsz.
2023. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező mindjárt hisztizik ,mert egy ilyen picsától nem akar senki semmit
2023. ápr. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért kéne bárkinek is rád írnia? Ha ennyire beszélgetni akarsz valakivel ne legyen degradáló neked írni. Vagy ha már egy "szia" is ekkora teher ne is akarj többet.

Te tipik az a csaj lehetsz, akit ha le💩nak meg van sértődve, de ha valaki normális kezdeményezne fel lennél háborodva, hogy kinek képzeli magát, hogy azt hiszi van esélye ✨ nálad ✨.

Veled egy idős vagyok, de kicseszett gáz ez a viselkedés. A világ nem körülötted forog. Ha 1 évig nem posztolnál a kutyának sd hiányoznál.

2023. ápr. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!