Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondtam neki barcsak ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam neki barcsak ne ismertem volna meg, aztan randi utan, hogy banom hogy talalkoztam vele. Ezek utan letiltott, jogos volt?

Figyelt kérdés

Nagyon akartam ot, es megbantott, csalodtam benne ezert azt mondtam neki barcsak ne ismertem volna meg, es ezt tenyleg igy gondoltam mert vegre azt ereztem szeretni tudnam ot, es csalodtam benne.

Aztan talalkoztunk ujra csalodtam benne, es amikor vezetett haza, en azt irtam neki hogy banom hogy talalkoztam vele.

Ezek utan azt irta par ora mulva, hogy megbantott, ereztem hogy baj van probaltam gyozkodni hogy ne engedjen el egy atmeneti problema miatt de letiltott.

Tenyleg akkora hiba volt amiket mondtam?


2023. ápr. 10. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Te jó isten.
2023. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kerdes inkabb az, hogy ez egy nagyon nagy hiba volt reszemrol vagy csak erre probalta fogni hogy emiatt nem akar engem?
2023. ápr. 10. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi az ami miatt csalódtál benne :D

Ha apróság akkor egy barom vagy, ha nem apróság akkor is az vagy hiszen találkoztál vele utána is :)

Aludj egyet :)

2023. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Köcsög férfiak megint..

Komolyan mondom valóságos Kánaán lenne,ha ezeket nem találják fel.

2023. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Jogos volt. Ilyet én annak sem mondtam, aki kitörölt minden közösségi felületről, aztán hirtelen rájött, hogy hülyeség volt és felkeresett mentegetőzve.

Mondjuk ha valami nagyon nagy dolgot követett el ellened, akkor lehet nem jogos, de ennyi információ alapján érthető a reakciója.

2023. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Csak teljesítette az ohajod.
2023. ápr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Te tejesen foggyos vagy?
2023. ápr. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Naná, hogy jogos volt. Jézusom.
2023. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire megbántott, akkor örülj, hogy megszabadultál tőle. Vagy annyira mégsem, és inkább vissza akarod kapni? Akkor viszont jogosan tiltott.
2023. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!