Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet/érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet/érezhet?

Figyelt kérdés

Az egyik férfi kollégám, eléggé szeret heccelni, kötekedni, ha a közelemben van folyton mellettem áll meg, plusz néha szereti a vállamat “megfogdosni”. Beszélgetés közben egyfolytában mosolyog mintha kicsit zavarban lenne, de nem akarok belelátni semmi többet a dologba.

Mi lehet ez a részéről?


2023. ápr. 11. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szimpatizál veled.
2023. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dugni. Ha komolyabbat, arról már tudnál.
2023. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha valaki hagyja, hogy mindenki kapcáját csináljon belőle bárki, az ne csodálkozzon ha annak is tartják. Ha érted a célzást. Hogy engedheted meg bárkinek is, főleg egy kollégádnak, hogy egyetlen újjal is hozzád érjen? Csak azzal viselkednek így egy munkahelyen, akit használati tárgynak tekintenek.Mivel te hagyod, hogy fogdossanak, így ne csodálkozz, ha úgy is viselkednek veled a férfiak.
2023. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves #3-as

Konkrétan 2x fordult elő ez ettől a kollégától, hogy megfogta mindkét vállam majd egy picit “masszírozott” rajta. Nem fogdosnak a férfiak a munkahelyemen,(nyilván nem is tűrném el) sajnálom ha esetleg félreérthetően fogalmaztam meg vagy esetleg te értetted félre! :)

2023. ápr. 11. 17:00
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, Az ember egy munkahelyen nem "maszíroztatja" magát, főleg nem egy kollégával, bármennyire is "fáradt". Főleg nem egy nő, ha érted a finom célzást.
2023. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem masszíroztattam magam, csak a székem mögé állt mikor éppen “hülyéskedtünk” aztán már csak a vállamon éreztem a kezét.
2023. ápr. 11. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Masszirozta picurkát a válad? Igen, az pontosan azt jelenti, hogy dugni akar. Te nem érted!
2023. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom mit jelenthet ez részéről.
2023. ápr. 11. 17:29
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

Egy olyan férfi aki fogdos, hülyéskedik, folyton közeledben, melletted áll, vajon mit akarhat? Ez ugye tini kategória?


Feljebb már kifejtették, dugni akar.

2023. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Néha mégis úgy megy el mellettem, hogy rám sem hederít, mintha észre sem venne.
2023. ápr. 11. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!