Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves csaj vagyok, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves csaj vagyok, de a koromnál jóval érettebb vagyok ( 16-nak nézek ki ) Van egy fiatal tanárunk Ő 24 és nekem nagyon bejön és szerintem én is neki! (99%) Mit tegyek? Kérlek azt ne mondjátok, hogy felejtsem el, mert túl fiatal vagyok .

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Akkor menj oda hozzá, villants cicit, hátha megdug a szertárban.
2010. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

1. ott a pont.

Mégis milyen választ vársz,ha megdug akkor meheta dutyiba és ezt ő is tudja,az nem számit,hogy 16 nak tűnsz.Nem kell elfelejteni,várni kell 2 évet utána már azt csináltok egy mással amit akartok.

2010. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Attól mert 16 nak nézel ki attól még csak 13 vagy és nem vagy érett !

Várj 3 évet "mert túl fiatal vagy" !

Ha érett lennél akkor tudnád a kérdésre a választ .

2010. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Uristen! A 13 évesek itt tartanak? Kezdegetnek a fiatal tanárral? Én csak pislogok nagyokat, pedig nem vagyok öreg az én 25 évemmel. Szerintem inkább a tanulásra koncentrálj! Hát ez kész...
2010. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha börtönbe akarod juttatni dugasd meg magad,de ha egy kis esze van le se sz@r!
2010. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Még csak 12 vagy, látom. Szerintem tanulj inkább. Senkit se érdekel h milyen hű de érett vagy testileg, agyilag gyerek vagy. Felejtsd el a pasikat még jó pár évre.
2010. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Hát igen . A másik meg hogy én a 24 évemmel (mint a tanár) fix hogy kerülném messziről az összes diákot-lányt . Basszus ti még rohadtul csak kisgyerekek vagytok , még nem is gyerekek . Majd gyerek leszel 2-3 év mulva , és még 3-4 év és akkor leszel felnőtt (talán) .

Az meg hogy testileg már kezdesz érni az teljesen más téma . Azt majd a discóban ki tudod használni , ha hazudsz a pasinak és megdugatod magad 13 évesen ...

2010. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
honnan tudod h a fazonnak nincs csaja vagy barátnője?: D meg te most komolyan gondolod h egy ilyen fiatal faszi,aki előtt egy csomó láb terpeszre nyílik,majd egy 13 éves kis csaj iránt fog érdeklődni ?
2010. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de én csakis a te érdekedben mondom. A férfi már felnőtt, a tanárod, és mekkora fájdalmat okozna neked azzal, ha csak kihasználna? Gondolj bele, hány nő kerül majd még az életébe, te pedig még kamasz vagy. Szerintem, jóakaratú véleményemmel, nézz szét az osztályban, hátha találsz valakit, egy korodbeli srácot, akivel elfeledhetnéd a tanárodat. De ez a te életed, a te döntéseid, és nem ítélem el a választásod. Ki vagyok én ahhoz?!
2010. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!