Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most ? Egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most ? Egyszerűen nagyon sokat jár a fejemben ?

Figyelt kérdés

Ne régen tűnt vel egy szomszédom, kórban pont egy idősek vagyunk ... Észre vettem már párszór,hogy mindig akkór néz ha én éppen "nem látom" vagy ha messzebb áll ...

Nem csúnya a srác ő is 30-as. De itt jönnek a problémák....

Nem köszöntünk még egymásnak,mindig csak a ház körül szoktunk véletlen találkozni ...

Én nem merek rá köszönni(lehet ki nevetne ha köszönnék vagy vissza se köszönne!!!) ,mivel nem is az én dolgom lenne ... De ha abból indulok ki,hogy ha ellenszenves lennék neki akkor nem nézne állandóan nem ? Most mi a francot csináljak ? Miatta úgy érzem magam mint egy kis hülye gyerek ...Előre is nagyon szépen köszönöm a norvális válaszokat !!


2023. ápr. 12. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Koszonj ra, szolitsd meg. Mi bajod lehet?
2023. ápr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet ő nem meleg mint te!
2023. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mégis mit tehetnél még azon kívül, hogy beszélgetést kezdeményezel?
2023. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nembaj, ha neked tetszik, köszönj rá.

Egy lépéssel előrébb leszel.

Ha nem, ugyanúgy marad mint eddig.

2023. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

„...lehet ki nevetne ha köszönnék vagy vissza se köszönne”


Ha egy 30 éves felnőtt ember így reagálna arra hogy egy szomszédja ráköszön, azt sűrgösen feketelistára kellene tenni és még véletlenül sem ismerkedni vele a továbbiakban. Persze az is lehet hogy a felesége nem venné jó néven ha csak úgy trécselgetne más nőkkel.

2023. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezz beszélgetést te, ma már nem gond ez.
2023. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!