Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

A bank letiltotta a kártyám, és be kellett mennem frissíteni az adataim. Az ügyintéző csaj feltünően kedves volt, és mintha mosolygott volna, mikor azt válaszoltam, hogy nem vagyok házas (az ügyintézés része a kérdés) Néhány órával később pedig felhívott egy mobil számról, hogy tájékoztasson, hogy mostantól használható a kártyám. Ez ismét érdekes, mert legutóbb, mikor a bank hívott, az vezetékes szám volt, és a telefonom automatikusan jelezte, hogy a bank hív, tehát írja a bank nevét, mintha elmentett névjegy lenne. Szóval gyanítom, hogy az ő személyes telefonjáról hívott. A telefonban már közvetlenebbül beszélt, tehát nem a banki protokollszerű megszólítással, hanem tegező módon. Ezen kívül pedig elírta a nevem a szerződésben, amit csak utólag az emailes értesítésben vettem észre. Talán azért, hogy vissza kelljen mennem?

Tudom, ez mind jelentéktelen apróság, és simán lehet véletlen, csak szöget ütött a fejemben.



2023. ápr. 13. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha valaki nő létére ennyire nyomúl rád, akkor másra is és nem te vagy az első, és nem is te leszel az utolsó. Szóval a helyedbe biztosan elkerülném, akár hogy néz ki.
2023. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ez nem nyomulás, hanem a munkája része, hogy kedves és jófej legyen az ügyfelekkel. Mondom ezt úgy, hogy callcenteres nő vagyok.
2023. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez sablon. Én is jártam így és nő vagyok. Ne gondold túl. Vagy légy vagány és hívd fel benne lenne e egy kv- ban? És kiderül.
2023. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanígy járt el a férfi ügyintéző, én nincs vagyok. Más ügyben ugyan de másnap délután hívott, hogy be kell még menni mert nem sikerült beállítani amit akartunk, és tegezett telefonban meg közvetlen volt, pedig a férjemmel voltam bent ügyet intézni. Szóval lehet, hogy sok jófej embert vesznek fel a bankokba , úgyhogy ne éld bele magad.
2023. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem agyald túl.

Írtam privit, hogy hogyan folytasd.

2023. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jézusom🤣🤣🤣🤣🤣

Neked aztán van fantáziád. Csak a munkáját végezte, ember….

Na ezért nem lehet veletek szimplán kedvesnek lenni, mert mindenbe többet gondoltok bele.

2023. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valászokat! De akkor mi számít közeledésnek? Mert már többször volt rá példa, hogy évekkel később tudtam meg, hogy tetszettem egy lánynak, csak nem vettem észre a jeleket.
2023. ápr. 13. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Látta a bank számládat :D
2023. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A futár,a postás és pár főnök meg kolléga minden nap rám mosolyog,van,aki kávét hoz,van, aki csokit.Akkor most ők meg akarják kérni a kezem?!

Ugye érzed,hogy az általad felvázolt eset tulajdonképpen semmi,csak a munkáját végezte az illető???... 😃

2023. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!