Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy egy szociopata kegyetlenül elbánt velem?

Figyelt kérdés

Par napja leptem ki egy kegyetlen parkapcsolatbol. Sirogorcseim, pánikrohamaim vannak hacsak eszembe jut mit tett velem. Kegyetlen, lelketen ember vegletekig megjtaszotta magat, folyamatosan hazudozott meg az utolso percben is. Hol sirva konyorgott maradásért, hol kegyetlenül mondta, hogy talán sose tudott szeretni, érdekből vett el sosem akart elvenni szivbol. Meg az utolso percekben is gyilkolt lelkileg. Hol maradásért konyorgott hol azert szorongott, hogy talal-e ilyen jo not valaha, mint en..

Annyi borzalmat elkövetett ellenem a kapcsolatunk alatt, hogy elhanyom tole magam, eppelmeju ember nem tesz ilyet senkivel.

A kornyezete is tamogatja es kiallnak amallett milyen rendes ember es csak azert bántott, mert sosem szeretett vagy csak kicsiket szeretett.. nekem persze vegig azt színlelte mennyire szeret, élete noje, tarsa vagyok es tenyleg sok dolgot megtett ertem ami ezt bizonyitana. Annyira ambivalens az egesz.. es ez pont velem tortent szégyellem, hogy velem megtettek ezt.. o pedig most boldogan építgeti csaladja segitsegevel ujra az eletet..


2023. ápr. 15. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakember segítségével sokkal könnyebben fog menni a feldolgozás. Az is egy fontos szempont, hogy a saját traumaidat sem ártana ismerni, nehogy véletlenül egy hasonló függő helyzetbe kerüljél.
2023. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. Szakemberre van szükség, vannak ingyenes, online módok is a konzultálásra.

Pl: [link]

Nagyon fontos ezeket felismerni és feldolgozni, mert sajnos könnyen ismételheti magát a helyzet, ha nem tisztázod magadban. Neked is olyannal és olyanokkal kell töltened az időt, aki és ami boldoggá tesz. Legyél büszke magadra, a szakítás halatlmas lépés, nagyon erős vagy. Minden kapcsolatot szakíts meg, és magadra koncentrálj, ne rá.

2023. ápr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy jártam evekig terapiara, de nem segitett ilyen teren, hogy trauma feldolgozás vagy kideríteni a lelkiproblemaimat. Inkabb csak segitett a depresszios allapotaimbol kimaszni es elindítani. De a mostani helyzetre valóban ujra szeretnek valakit, hogy segítsen ezt feldolgozni :(
2023. ápr. 15. 09:18
 4/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolaotok előtt mennyire voltál határozott, domináns csaj?
2023. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg kell lelkileg tisztulnod, jó a sirás, gyorsabban segít a felépülésben.


Eszedbe ne jusson most új kapcsolat..Ha pár hét után is itt tartasz, akkor érdemes szakember segítségét kérned.

2023. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4, nem tudom mi koze a fomjnans csajhoz annak, hogy valakivel igy bannak? Egyebkent vagyott volna arra is neki mindegy.. dominans vagy szereny.. bar jobban kedveli az ilyen kedves lanyokat mint en..


5, pedig most azon gondolkozom, hogy lehet jot tenne ismerkedni..addig sem vagyok egyedul :(

2023. ápr. 15. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hiba lenne most egy új kapcsolatba beleugrani, előbb meg kell gyógyulnia a lelkednek és helyrejönni. Ahogy itt a többiek is, én is a szakembert javaslom.
2023. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Ha szociopata lenne, nem kellene semmit feldolgoznod, mert már darabokban lennél.


Odadobtad magad neki, ő ezzel visszaélt és te diagnosztikai szakkifejezéseket aggatsz rá, mert nem bírod a pofáját. Tegyél egy szívességet magadnak és növessz személyiséget meg saját életet, akkor nem fog tudni tönkretenni az, akire egy kicsit is beindulsz. Ez a te felelősséged, nem az övé.

2023. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!