Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő ismerősöm akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő ismerősöm akivel viszonylag sokat beszélünk, kijövünk egymással, miért mutogatja nekem, hogy egy két pasi miket küld neki messengeren, meg hogy írkálnak neki, de ő persze "nem akar semmit" tőlük! Féltékennyé akarna tenni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Friendzone
2023. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak mutatja.
2023. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnak tart.
2023. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Mert ostoba:D
2023. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátnak tekint.

Néha én is megmutatom a barátaimnak, vagy ők nekem a fura/vicces/érdekes üzeneteket amelyeket random emberektől kapunk ismerkedési vagy más célzattal.

Nevetünk vagy elborzadunk rajta, ha olyan.

2023. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha úgy írogat hogy ne vegyem észre meg először letagadja hogy van barátja akkor mi vagyok az ilyennek barát? Pasijelölt vagy lúzer? Mert azt érzem hogy az utóbbit csinálta belőlem saját segítségemmel
2023. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6

Igen, sajnos jól érzed, azóta én is rájöttem hogy csak időtöltesre vagyok jó neki, úgyhogy leépítem a "barátságot"

2023. máj. 23. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!