Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ellentmondásos a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noci04 kérdése:

Miért ellentmondásos a pasi?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival még hónapokkal ezelőtt, komolynak indult de aztán nem nagyon tepert, így engem már nem érdekelt és szép lassan elhalt a beszélgetés. Némi kihagyással véletlenül összetalálkoztunk, ott folytatta mint az elején. Nem tudja nélkülem elképzelni, hiányoztam neki, stb stb stb. De ezt lehetett is látni rajta, hogy igazat mond, odavan értem.

Azt tudom, hogy szexre biztosan kellenék neki, a többit szerintem maga se tudja, kialakulna.

Annyira nem foglalkozok vele amikor látom hogy már megint nem ír időben. Ez nem tudom taktika e vagy simán nem érdeklem. Sokszor mintha direkt játszmázna és figyelné a reakcióm.

Van hogy nem reagál 1 napig, de ellentmondásos, mert közben meg a külsején olyan dolgon változtat drasztikusan, ami neki nagyon nem tetszett, nekem viszont igen és az elején említettem neki hogy az nekem mennyire tetszik egy pasin. Mire elfelejteném, megint előkerül. Véleményeteket, tapasztalatotokat szívesen olvasnám, hogy mi miért történik így.



2023. ápr. 18. 15:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán szexre akar xD Ez nagyon egyszerű
2023. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak üríteni akar.
2023. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Van olyan nő aki ilyen huzavona után belemegy a szexbe? Pff :D így még akkor se jönne meg a kedvem, ha egyébként még bele is mennék..
2023. ápr. 18. 16:26
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, közben mással is lefekszik, ne gondold, hogy nincs, akkor jelentkezik nálad, amikor nincs rá jelölt

, némelyik kivarja simán.

2023. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom hogy van neki más, vagyis pontosabban nem is ez a kérdés lényege, hanem hogy simán leszar vagy taktikázik és figyeli hogy mit lépek? Ne nézzétek a női logikát, mindegyik esetben hanyagolni fogom, csak úgy azért mégis kíváncsi vagyok.. 😃
2023. ápr. 18. 16:37
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem taktikázik, egyszerűen akkor fordítunk figyelmet ilyen nőkre amikor nincs más épp.
2023. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
Nincs más, akit megrakjon és akkor eszébe jutsz, ennyi.
2023. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Pedig külsőre nem vagyunk egy kategória, belsőre sem, hiszen én soha nem játszottam így senkivel. Sajnos "gyenge" időszakomban kapott el. De ez tök jó hogy pasiként hozzászóltok, legalább arcon csap a valóság, gyorsan ignorálom is a pasast.
2023. ápr. 18. 16:44
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és tudom úgyis.
2023. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

szóval egy csúnyább pasi ezzel a stílussal sakkban tart? xD

Muta már hogy nézel ki :D

2023. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!