Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a háttérben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy srác, akivel évekig ilyen se veled se nélküled dolog volt köztünk, kimondva sose voltunk együtt, de kb végig szerelmesek voltunk. Aztán mostanában úgy alakult, hogy szexeltünk, miközben folyton megdicsért, hogy milyen szép vagyok, majd kb két nap múlva ugyan így megint. Utána még egyszer talalkoztunk, de mondtam neki, hogy ha azért, hogy szexeljünk akkor hagyjuk, mert menstruálok.. Végül taliztunk és megint végig mondogatta milyen szép vagyok, jól nézek ki, ahogy mentünk kocsival akkor is megfogta a kezem féligmeddig.

Viszont mondta hogy nem akar kapcsolatot, de nekem úgy tűnik teljesen másképp viselkedik.

Szerintetek? Ti mire gondolnátok ebben a helyzetben?


2023. ápr. 19. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre vagy jó neki, egyértelmű. Gondolom épp nincs más, akitől megkapná. Az ilyen szép vagy, meg olyan szép vagy szövegeknek pedig nem kell bedőlni, ne légy naiv.
2023. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről olyan mintha nem lennétek több 15 évesnél.


Másrészről a hülye is látja, hogy csak a külsőd miatt van veled és a szex miatt.


A többi pedig ...azok csak szavak...

2023. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt beléd szerelmes soha, csak szexre tart.
2023. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szomorú. :/


Köszi a válaszokat!


Nem 15 évesek vagyunk, 23+ amúgy:D

2023. ápr. 19. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítom: ha minden adott, szeret, szeret veled lenni stb. akkor miért nem vállal fel? Nem kell agyoncímkézni és ország-világ elé tárni, de legalább egyszer azt mondani neked, hogy a barátnőm.

Mert nem akar sajnos, pedig megtehetné.

2023. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jelekből és előzmenyekből kiindulva több is lehetsz neki mint szex. Sztem érez vmit. És lehet h azert mondja h n akar kapcsit, mert azt gondolja, te ezt szeretnéd. Sztem bármi lehet, időt és teret kellene adnod a dolognak, h kiderüljön.
2023. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!