Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy tudat alatti szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy tudat alatti szerelem lenne?

Figyelt kérdés

Több, mint 11 éve ismerkedtünk meg az interneten, de ez alatt az idő alatt sosem találkoztunk. Az egyik legjobb barátomnak tartom, és ő is engem, a mai napig szorosnak mondható kapcsolatban vagyunk, bár korábban volt jóval szorosabb is. Olyannyira, hogy a kapcsolatunk jó részében jóval többet éreztünk egymás iránt. Igaz, neki van barátja, aki most már férje, vele utánam 1-2 hónappal ismerkedett meg ott helyben.


Természetesen nekem is voltak ez alatt a bő 11 év alatt kapcsolataim. Egy másfél éves periódus volt a kapcsolatunkban amíg nem beszéltünk, mert elhívtam valahová, és nem tudta megoldani, hogy eljöjjön, én pedig nagyon a szívemre vettem. De másfél évvel később mégis felkerestem őt, mert már nem bírtam sehogy sem nélküle, annyira hiányzott. És amikor ezt megtettem, ő is alig hitt a szemének, annyira örült, azt mondta valószínű szívinfarktusa lehetett, amikor meglátta az üzenetemet, meg hogy rengeteget gondolkodott, hogy hogyan válaszoljon, illetve azon is, hogy megkeressen e, de állítása szerint előbb-utóbb megtette volna, ha én nem lépek.


Az utóbbi években viszont kicsit lehiggadtunk, nem igazán jött ennyire elő ez az oldala a kapcsolatunknak. Bár én ezt annak tudom be, hogy nem ért minket személyesen egymással semmilyen inger. Így hiába tartom őt nagyon vonzónak, gyönyörűnek, és talán annak a személynek akit a legjobban szeretek, mégis kicsit elillant, vagy leült bennem ez a dolog, hisz realista vagyok, tisztában voltam vele, hogy nincs rá esély hogy együtt lehessünk. Pár hete jött ez elő bennem újra, el is mondtam neki, de ennyi. Most pedig vele álmodtam, ami szintén nagyon jól esett, és úgy éreztem, hogy őt szeretem a világon a legjobban.


Én 32F, ő 27N.



2023. ápr. 19. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamis szerelem.
2023. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

11 év alatt képtelen voltatok találkozni?

Milyen férfi vagy te?

Amikor már érezted,hogy ez nálad több,el kellett volna hívnod,de még most sem késő.

Mert amíg nem találkoztok,nem érzitek a kémiát kettőtök között,addig ez csak illúzió.

Hívd el végre,mikor akarod megtenni,nyugdíjas korotokban?

Addig tedd meg,amíg csak férje van,nem 3 gyereke mellé.

2023. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem. Köze nincs hozza, ez valami platoi túl idealizált kép a fejedben.
2023. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Virtualia nem igaz.. es a valosag lenne a legnagyobb csalodas szerintem.
2023. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1: Miért gondolod hamisnak?


2: Olvasd már el az egész irományt, és értelmezd! Benne van, hogy elhívtam! Arról nem beszélve, hogy nagyon messze lakunk egymástól. És teljesen nyilvánvaló, hogy a férjéhez sem véletlenül ment hozzá, hanem mert szereti.


3: Miért van az túl idealizálva, ha ilyen sok ideje ismerem őt, mondhatni egymás lelki társai vagyunk (még ha régebben még szorosabb kapcsolat is volt közöttünk, bár most is az!), ráadásul láttam róla rengeteg képet, de még videót is, és tisztában vagyok vele, hogy mint nő nagyon is tetszik!?! De mindez gyakorlatilag teljesen kölcsönös is.


4: Mégis mitől lenne nagy csalódás, ha ismerem őt minden téren ennyi ideje?! Ennyi idő nem hazudik, tisztában vagyok vele.

2023. ápr. 21. 18:10
 6/6 anonim válasza:
Akkor is lehet hogy teljesen más lenne az érzés ha ott állna veled szemtől szemben.
2023. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!