Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nőkkel járó idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőkkel járó idősebb férfiak, nektek rosszul esik hogy dehumanizál titeket a társadalom?

Figyelt kérdés

Tehát hogy azt állítja rólatok a többségi társadalom jelentős része, hogy ha a nő és férfi között egy bizonyos mértéknél nagyobb a korkülönbség, pl. egy klasszikus példa: te 40 vagy, a nő akivel vagy 23, akkor az az állítás rólad, hogy te nem érzel érzéseket a nő iránt, semmiféle érzelmi kapcsolat biztos hogy nem lehet köztetek, hanem csak és kizárólag úgy használod ezt a fiatal nőt mint egy ürítőcsészét, akibe kiengeded a felgyülemlett spermádat.


Valamint az is az állítás rólatok hogy teljesen biztos hogy ha egyáltalán van érzelmi életed (mert inkább pszichés beteg vagy) akkor az kóros módon megrekedt 20-as éveid elején, tehát így is pszichésen beteg vagy.



2023. ápr. 19. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Én ugyan nem tartozom a megszólítottak közé, de kétlem, hogy sokat foglalkoznának az ilyen gyűlölködő, primitív véleményekkel. Ki nem sz*rja le annak a véleményét, aki nem vette a fáradtságot, hogy megismerje azt, akiről épp véleményt formál?
2023. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
A legtöbb ilyen férfi élvezi a friss, hamvas p... akarom mondani húst, és inkább büszke arra, hogy milyen klassz csaja van. És legtöbbjük igen, trófeaként tekint a nőre, mint a jó kocsijára vagy a jachtjára. Amit megszerzett és magáénak tudhat.
2023. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

# 2


de ezt ilyen pontosan csak az tudhatja aki maga is ilyen férfi.


Ha te nem ilyen vagy akkor mindaz amit leírtál nem több mint puszta elmélet.

2023. ápr. 19. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Azért szerintem elég lekezelő lenne azt hinni, hogy ezek a férfiak elhiszik, hogy nem a pénzük miatt kellenek a fiataloknak.
2023. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerinted nem lexarom? Miért érdekelne a sok irígy meg a sok lelakott háziasszony?
2023. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
5 Hány éves vagy batman, negyven vagy hetven?
2023. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Kívülállóként nyilatkozok. De vannak ilyen felállású párkapcsolatok a közelemben.


Egyáltalán nem tapasztalok ilyen megnyilvánulásokat.


Általában mindkét félt szokták szidni azért, tehát a tátsadalom negatívan áll hozzá az ilyen kapcsolathoz, ez tény. A fiatal nőt általában azzal vádolják, hogy biztos csak a pénze miatt szereti a férfit, vagy apakomplexusos, míg az idősebb férfit azzal, hogy „éretlen. Mit akar egy ilyen csitritől? A saját korosztályához komolytalan” és hasonlók.


A kapcsolaton belül meg talán észre se veszik igazán ezeket a hátuk mögött susmorgókat. De nem is kell... hülye, aki mások véleményével foglalkozik, mikor a szerelmével is foglalkozhat.

2023. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem!
2023. ápr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal nőket sokkal több ilyen negatív beszólás éri. Gold digger, apakomplexusos, aberrált, stb.

Barátságom is szakadt meg ilyen kapcsolat miatt, prostituáltnak lettem nyilvánítva, stb. Mert hogy azért amit én csinálok, más pénzt kér. (Tehát hogy egy idősebb emberrel vagyok)


Egyáltalán nem érdekel a pénz, nekem ő is egy ugyanolyan férfi, mint egy fiatalabb, valamint apukám is van, a kapcsolatunk is jó. Nagyon fájdalmasak ezek a beszólások, mégha nem is foglalkozik vele az ember sokáig. Szerintem mindenkinek a maga dolgaval kéne törődnie.

2023. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!