Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt hizlalt fel a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt hizlalt fel a párom?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk, vékony voltam, tettem is érte. Most normál lettem úgymond, de nem vagyok magammal megelégedve,nem érzem magam jól a bőrömben

Azt mondja, hogy így nézek ki jól,de én nem érzen komfortos nak magam a bőrömben. Nyilván jókat ettem. De újból fogyni akarok, mert az az alak tetszett. Félek emiatt szakítani fog. Csak azt nem értem, ha akkor tetszettem neki úgy, akkor miért nem repes a gondolattól, hogy visszafogyjak. Csipőcsontom kilátszott.



2023. ápr. 21. 17:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, de engem ez a normál testalkat is zavar. 164 cm 53 kg. Akkor voltam 51 kg.
2023. ápr. 21. 17:10
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hogy érted hogy "felhizlalt"? Ő vett rá hogy többet egyél? Amúgy meg ha ennyire zavar ez a 2 kg attól nyugodtan add le, ezen semmi nem múlik. Ha meg szeret, akkor mínusz 2 kg-mal is szeretni fog, ha nem, akkor nem benned van a hiba.
2023. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert zavar, es itt a nyár is. Semmilyen "súlyfelesleget" nem tűrök el magamon. Másképp is étkezem. Este nem ettem akkoriban, semmi olyat, mostanában kevésbé vigyáztam ezekre a dolgokra. De azzal az étkezéssel siman lefogyok újból.
2023. ápr. 21. 17:47
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

A pasik általában szeretik, ha nem vagy csont és bőr. Általában a normál testalkat előnyösebb, mint a nagyon vékony, de ne a pasid szabja meg az alakodat, nézz ki úgy, ahogy neked jó.


Nekem egyszer pont fordítva volt, nagyon vézna voltam, 157 cm 45 kg. Kondizással elértem az 51 kg-t, ez a legjobb alakom eddig, de az akkori pasim szerint ez már sok volt. Hát, én megmondtam neki, hogy nincs az a pénz, amiért visszafogyok kb. anorexiásra, úgyhogy nyugodtan elhagyhat, ha nem jó neki a kerekebb fenekem.

2023. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jól tetted. A kerek popsi az szexi.
2023. ápr. 21. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit testképzavarosnak tűnsz. A látható csípőcsont már kb. a kórosan sovány kategória. Nyilván szubjektív, de egy látható kulcscsont sokkal vonzóbb tud lenni és az még egészséges testzsírszázaléknál is látható.


"Semmilyen "súlyfelesleget" nem tűrök el magamon". Ha csak a számokat nézzük, még 54 kg-al is bőven jó lennél. Ha izmosabb lennél, akkor többel is.


Szerintem itt fejben kéne rendet tenni.

2023. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sportolok, de az akkori formám jobban tetszett.
2023. ápr. 21. 18:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg 2 (kettő?) kiló miatt ilyen kérdést írsz ki kedves kérdező, hogy "felhízlalt" a párod?


2kg?



Ne vedd bántásnak, mert nem annak szánom a válaszomat, viszont a 6-os válaszolónak teljesen igaza van, testképzavarod van.


2 kg eloszlik az egész testen. Kb meg sem látszik.

Az is lehet, hogy több víz halmozódott fel benned.


Nyugodj meg, biztosan nem fog elhagyni a párod emiatt.

2023. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Engem nagyon zavar.
2023. ápr. 21. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
LOL.
2023. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!