Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegény vagyok ő gazdag működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény vagyok ő gazdag működhet?

Figyelt kérdés

Tudom sok nőre mondják, hogy kihasználja a férfiakat engem viszont nem így neveltek.

Nem sokat keresek sajnos a másodállásomat is elvesztettem de jelenleg is azon vagyok találjak egy jobban fizető állást.

Megismerkedtem egy férfival ő gazdag és azt érzem, ha megtudja én szegénységben nőttem fel majd azt hiszi ki akarom használni.

Nem akarom, hogy ezt érezze és tényleg nem is akarom kihasználni.

Neki van saját háza, nyaralgat és ide-oda jár én ezt nem tudnám megtenni. Szerintetek ha kedveljük egymást működhet? Vagy a nagy anyagi különbség úgyis gondot okozna?



2023. ápr. 21. 21:17
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
62%

Ne kezdj bele. Tele leszel írigy emberrel, és állandóan zaklatnának, meg lesnének, meg állandóan rágalmaznának. A fazon háta mögött. Addig vagy biztonságba amig a kiléted ki nem derül, addig tudtok csak boldogok lenni, utána már állandó harc..nem a fazonnal, hanem azokkal akik rá ácsingóznak. Illetve nem rá hanem a vagyonkára..


A rágalmazsokról, hazugságokról, mocskos manipulációk tömkelegével találod szembe magadat, és idő kérdése, hogy a fazon mit nyel be..


Csak neked fájna, főleg ha szereted és valóban szereted az illetőt..

Elképzelni nem tudod milyen nőnek látszó egyedek élnek közöttünk..


Ne menj bele..

2023. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
64%

1+ Ha nyugodt, szeretetteli életre vágysz, akkor inkább adj előadást és zárd le.


Ő (férfi) nem fog változni hiszen ez a közeg a léte, a munkájhoz szükséges társadalmi "elit" stb.., neked meg a lelked és a szíved teljesen össze fog törni és a világ összes mocskát rád fogják zúdítani..

2023. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
12%

Azt leírnád, hogy te mit dolgozol meg kb. Mennyit keresel?

Tényleg van ilyen nagy különbség, vagy csak beképzeled, nem gondolod?

2023. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

3

Borzasztóan nagy a különbség de nem szeretném leírni pontosan mennyit keresünk.

Fogalmazzunk úgy ő elitebb én pedig csak egy nagyon egyszerű ember.

2023. ápr. 21. 21:35
 5/54 anonim ***** válasza:
81%

Én még úgy is hallgattam, hogy aranyásó r*banc vagyok, hogy mikor összejöttem a későbbi férjemmel, meg mindketten középiskolások voltunk. Ő programozó lett, én tanár. Egy egy bulin a részeg munkatársai betaláltak a megjegyzésekkel. Borzasztóan dühítő volt. Válás után nyilván én voltam megint a rohadék, mert "áron alul" adta el nekem a részét az ex (egyébként az akkori piaci ár és az eredeti vételár között úgy, hogy ő mondta, mennyit akar érte).

Akarod te ezt? Az egész kapcsolat alatt méricskélni fogod, ki mit tett bele. Talán még utána is...

2023. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
38%
Jaj, miért ne működne? Millió ilyen kapcsolat van és a nő nem a pénzért van a férfival. Hidd el, ahol igen, ott hamar kibukik.
2023. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
23%
Siman mukodhet, de ne itt kerj tanacsot, mert itt mindenki utalja a gazdagokat. Holott a tobbseguk ugyanolyan normalis ember, mint barki mas. Beszeljetek meg a kulonbsegeket es kesz. Ugyis latni fogod, ha nem banik veled rendesen.
2023. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
68%

1+ "nyaralgat és ide-oda jár én ezt nem tudnám megtenni."


És akkor erről még csak szót sem ejtettünk.. mert ha tiszta a szíved akkor neked lenne kellemetlen, mr 1 alkalom után..


100 szónak is egy a vége-a legnagyobb vesztese te lennél ennek. Mind lelkileg, mind érzelmileg.. Esélyes, hogy a fazont is megviselné, de mivel ugrásra kész udvartartással rendelkezik, valószínűleg hamar tovább fog lépni.. Igy is, ha egy ilyenbe bekerültél neked, aki az egész lényeddel benne vagy, évek mire felállsz..

2023. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
81%
A pletykálkodás egy dolog, de azt hogy fogod megoldani, hogy tartsd vele a tempót? Ha egy utazása annyiba kerül, mint mondjuk két havi fizud?
2023. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
30%

Mit jelent az, hogy elitebb? Orvos, ügyvéd, mernök stb? te meg fizikai állományhoz tartozol akkor lehet gond, mert teljesen más életutat jártatok be eddig. De erre is van ellenpélda is, vannak többdiplomás kollegám akinek a parja üzemi adminsztrátor, sosem panaszkodott a vagyoni különbségek miatt.


Jelenleg egy tőlem majdnem 3x annyit kereső férfival ismerkedek, nálunk ez nem jelent gondot, mindketten szellemi munkát végzünk, csak én kevésbé jól megfizetett mernök vagyok, ő meg orvos.

2023. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!