Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Lehetséges, hogy valaki nem veszi észre a női jeleket? Nem látja ha esélyt kap?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 18:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem jelezni kéne, félreérthető módon, hanem konkrét gesztusokkal, beszélgetésekkel indítani. Talán nem adsz egyértelmű jeleket. Nem biztos, hogy a vevővel van baj. Ha az adó nem megfelelő információkat szór, akkor az kinek a hibája? Biztos, hogy nem a vevőé. Van szád és 1 nyelvet beszéltek. Nem hajat kéne buzerálnod és a többi.
2023. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha parkapcsolatban voltal, es ezutan probaltal jelet kuldeni, ez teljesen normalis. Honnan tudna hogy szakitott-tok-e?
2023. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
3-as jo valaszt adtal,kar hogy lepontoztak.Csak sajnos ez ma mar nem trendi.Ez tul oszinte ebben a vilagban ami ezt nem dijazza.Instant megoldasokat akarnak rogton az àgy meg mindenféle kulsosegek.Normalisan ismerkedni mar nem igen lehet.
2023. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Van, mondjuk én már nem is nagyon tudok hinni semminek. Persze volt olyan eset, amikor kb. 100%-ra biztos voltam abban, hogy bejövök a csajnak, de nem akartam lerohanni, beszélgettünk, aztán ki is derült, hogy van barátja. Nagyrészt viszont marha nehéz eldönteni, hogy egy mosoly, egy összenézés jel-e vagy sem. Igazat adok a 11-es kollégának, nem jelezgetni kell, hogy a másik hátha megérti, hanem egyértelmű szituációt teremteni annak kinyilvánítására, hogy te ismerkedni szeretnél, és hogy érdekel téged az adott személy.
2023. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%

Ja, én például nem tudom, hogy mi számít jelnek. Meg úgy őszintén szólva, ha látok is valamit,amit jelnek gondolok, nem vagyok biztos benne hogy jól értem-e és nem beképzeltem.

33/F

2023. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezem én is a nem veszem észre klubba🙋🙋


Ezért szoktam általában direkt rákérdezni a dologra, aztán meg lelkileg ereimet vagdosni, hogy miért kellett már megint kellemetlen szituációba hoznod magad. Bár amikor meg mukszik, mindennél boldogabb vagyok hirtelen.

2023. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszem eszre , hogy mar kb mindent bekepzelek .. mostanaban nagyon nagy szerepet kapott az emberekkel valo jatszas.. van aki csak ugy csinal mint ha be jonnel neki aztan ha vissza fele kommunikalod akkor kiderul megsem volt az az aminek hitted. Konnyu manapsag bele esni ezekbe a jatszo csapdakba..
2023. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 NTBS ***** válasza:
100%

Igen, simán.

Egyértelműen meg kell mondani.

2023. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
#17: Igen, ez sajnos igaz. Van, aki csak szórakozásból műveli ezt a "jeladást", van, aki egónövelésből. Velem is előfordult, hogy jelek (vagy jeleknek vélt dolgok) miatt bejövök a csajnak, odamentem, erre közölte, hogy ő nem is úgy gondolta. Aztán már ember legyen a talpán, aki ebből ki tudja deríteni, hogy ő értett-e félre valamit, vagy a csaj hülyítette őt, vagy esetleg a csajnak inába szállt a bátorsága stb.
2023. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!