Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sétálsz egy fesztiválon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sétálsz egy fesztiválon a családoddal. Meglátod ott az egyik exed hajléktalanként ül a földön és kéreget. Ő nem vesz észre téged, csak te őt. Mit teszel?

Figyelt kérdés
Arra sétálsz és dobsz neki egy kis aprót, szólsz a családodnak és távolabb mentek, vagy felsegíted és megkérded miben tudsz neki segíteni.
2023. ápr. 25. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Dobsz neki egy kis aprót
Távolabb mentek a családoddal
Felsegíted, és megkérded miben tudsz neki segíteni
33 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy miért az exem
2023. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Attol fugg, melyik exem, de egy kivetelevel mindegyiknel inkabb tavolabb mennek, beloluk meg ki is nezem, hogy csoveskent vegezzek.😂😂 Azt az egyet meg megkerdeznem, hogy jutott ide, ha normalis indoka van, akkor lehet segitenek.
2023. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

nem hiszem, hogy nagyon kíváncsi lennék rá még akkor sem, ha békében váltunk el.

aki az én életkoromban hajléktalan, az az esetek nagy többségében a béka segge alá csúszott drogos, ezzel én nem tudok mit csinálni.

2023. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehetős csöves lehet, ha fesztiválokon kéreget lol
2023. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van exem, akivel békében váltunk el és emberileg azóta is nagyon szeretem. Nem beszélünk nagyon, de barátként tekintek rá és mindig is csupa jót kívántam neki. Egyszerűen csak a szerelem és az intimitás nem működött köztünk egy idő után.


Na, őt akár be is fogadnám, amíg nem talál állást.


De azt az exemet, aki kidobott, mert hogy ő élni akar és egy kapcsolat egy év után "lejár neki", messzire elkerülném.

2023. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy olyan exem volt, akit tényleg mélyen szerettem, hozzá biztos odamennék megkérdezni, hogy hogyan történhetett ez vele.
2023. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
3 exem van, abból az egyikkel vagyok nagy ritkán beszélő viszonyban. Neki talán ajanlanek fel segítséget, de a másik kettőt le sem bagoznam…
2023. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Mondanám a családnak, hogy odamegyek hozzá, ők addig menjenek másfelé.

Elbeszélgetnék vele, megkérdezném hogyan jutott idáig. Ha nem lecsúszott drogos lett, felajánlanám a segítségem.

2023. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Megkérném párom, hogy dobjon neki pénzt, picit nagyobb összeget. Mert annyira egyik sem érdekel, hogy ennél többet segítsek neki, de ennyit azért akarnék. Viszont közvetlen én adjak neki pénzt, az már kínos szitu lenne.
2023. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Minimálisan sem érdekelne, de titkon örülnék, amiért a karma dolgozott.
2023. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!