Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha offolt egy srác miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha offolt egy srác miért nem töröl mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal nagyon jól alakultak a dolgok majd vélt vagy valós félreértések sorozatai miatt egyre jobban ignorálni kezdett. Végül a bocsánatkérő üzenetemre ahol kifejtem, hogy amúgy továbbra is nyitott vagyok már nem is reagált.. ennek már jó pár napja. De sem az ismerősei közül nem törölt, sem onnan ahol megismert… látom, hogy aktív és keresgél, de azóta még senki nem jött neki össze… nem értem.. tudom időpazarlás egyáltalán ezen gondolkodni… de ha ennyire off vagyok miert nem torol/tilt?
2023. ápr. 27. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem?
2023. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Miért kéne törölnie?

Sosem értettem amúgy, itt az oldalon az emberek úgy osztogatják a törlést meg a tiltást, mintha nem lenne holnap:D szerintem teljesen elzárkózni egy embertől akkor kell, ha az toxikus, veszélyes. Ha nem az, mégis miért kellene felszámolni mindne lehetőséget a kommunikációra?

Kb mintha minden tárgyat elpusztítanék, amiről úgy gondolom, hogy többé már nem fogom használni. Buta dolog.

2023. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
En nyilvan azert nem, mert mondtam neki is, hogy nyitott lennek tovabbiakban is ra. De az ő reszet nem ertem.. ha tudja, hogy semmit nem akar tolem es nem is vagyok “valos” ismerose akkor minek tart ott? :D
2023. ápr. 27. 12:15
 4/12 A kérdező kommentje:
2, exeket en sem torolok, az mas kerdes, hogy ok igen 😂 de, ha ismerkednek es a pasi teljesen off lenne en torolnem… igazabol az a kerdes vajon van meg eselyem,azert nem torol?,😂
2023. ápr. 27. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Miért törölne?

Nem vagytok haragba, nem utáljátok egymást, mindössze csak befejeztétek az ismerkedést!

Én speciál sose tiltottam le senkit, meg törölni is ilyen miatt gyerekes lépésnek tartanám.

2023. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Normális faszi nem foglalkozik veled
2023. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen van.

Lehet csak szimplán nem foglalkozik már veled, de majd meglátjátok a későbbiekben.

2023. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondol rá. Nem mindenki kezd el bőszen törölgetni mindenhonnan.
2023. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

"Végül a bocsánatkérő üzenetemre ahol kifejtem, hogy amúgy továbbra is nyitott vagyok már nem is reagált.."


Ne alázkodj már meg ennyire egy férfinak, egyik sem ér ennyit..

2023. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9, tudom! Csak nagyon friss volt a szakításom es kicsit kattant állapotban voltam … kb mint egy bolond akartam kapaszkodni ebbe az újba, hogy telje el a figyelmem …
2023. ápr. 27. 13:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!