Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyeljem le az elutasítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyeljem le az elutasítást?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt el lettem utasítva, ami rosszul esett, de volt már ilyen, ez az élet része.


Viszonylag gyakran találkozom az adott személlyel közös társaság miatt, és folyamatosan azon kapom magam, hogy jeleket látok és elkezdek reménykedni, holott tudom, hogy kifejezte a véleményét + nem akarnék olyannal lenni, aki velem elsőre nem. Azt is érzem, hogy sérti az egómat a dolog. Mit csináljak már? Ha ábrándozáson "kapom magam", akkor bosszant, igyekszem nem ostorozni magam, de nehéz, mert haladni szeretnék, és hátráltat ez az egész a hétköznapokban. A kapcsolat teljes megszakítása nem opció.


Voltál már ilyen helyzetben? Mi segített?


2023. ápr. 27. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
nem tudom volt időszak az életemben amikor 1 évben több 100 elutasítás volt.. naés ?
2023. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1, hogy válaszoltál, de nem látom, hogy milyen tanulságot vonhatnék le ebből. :D Kifejtenéd?
2023. ápr. 27. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Csak a tudatosság. Nehéz lehet, ha még találkozni is kell vele, elhiszem, hogy nem esik jól. De egy embernek nem tetszettél, na és? Gondolj arra, neked hány ember nem tetszett? Ezeknek aztán lett párja? Gondolom igen. Ez nem minősít téged egyáltalán, mindenkinek más az ízlése.
2023. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Valóban a visszautasítás az élet része. A közös társaság miatt nehezebb a feldolgozás, a kapcsolat megszakítása meg nem opció akkor csak egy dolog maradt, folytatni a párkeresést és abból a halmazból kiválasztani a megfelelőt, akik érdeklődnek irántad. Nyilván ez egy hosszú folyamat, de ha már a hétkoznapokban is hátráltat és párkapcsolatot szeretnél, akkor nem maradt más választásod.
2023. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2: 1-es vagyok. a "naés" szócska segített..

El kell engedned a témát.. írhatunk itt neked idézeteket, bármit, egyszerűen ragaszkodsz egy álomképhez ami nincs.. Csak te tudod megoldani.

2023. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szimplán el kéne határoznod magad és kitartanod a döntésed mellett. Minden fejben dől el.
2023. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint kacsa a nokedlit
2023. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!