Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik de "kevésnek" érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik de "kevésnek" érzem magam hozzá?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác de nagyon más tipusúak vagyunk.

Én alacsony duci, nagy mell, széles csípő, vastagabb combok.+ Még szemüveges is vagyok

Ő magas, izmosabb (nem kigyúrt) nagyon helyes srác.

Igazából nem tudom elhinni, hogy tetszhetek neki pedig nagyon szimpatikus, csak kevésnek érzem magam picit hozzá.

Tetszet egy jó pasinak egy kevésbé jó nő?



2023. ápr. 27. 20:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
15%
Nem
2023. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Észreveszed bármi jelét annak, hogy tetszel neki?
2023. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

2

Beszélgetünk és sokszor "bókol" csak nem tudom tényleg nem számít e neki, hogy teltebb vagyok.

2023. ápr. 27. 20:44
 4/32 anonim ***** válasza:
23%

Teltebb... duci...


magyarul dagadt. Sokkoló lesz, de ez nem jön be annak akinek vannak opciói.

2023. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt ez relatív dolog.Lehet,hogy egészen másképpen látja ezt az egészet,mint ahogy te elképzeled.Lehet,hogy pont tetszenek neki az alacsony,húsos csajok.Ezt csak tőle lehetne személyesen kideríteni,ehhez viszont sokat szükséges beszélgetni vele.

Másrészt :ha kevésnek érzed magad,akkor valószínűleg kisebbségi komplexussal,önbizalomhiánnyal,rossz énképpel rendelkezel,amit helyre kell tenned akár szakember segítségét kérve,enélkül nehezen fogsz kialakítani teljes értékű kapcsolatot.

2023. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Várd meg, hogy lépjen valamit konkrétan, randira hívjon, iyesmi. Addig nincs miről beszélni.
2023. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Sok sportos férfinak bejönnek a kövér nők így van esélyed
2023. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
A hús nem ugyanaz mint a zsír!!
2023. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Az első barátnőm ilyen volt, és elég önbizalomhiányos. Folyton azt mondta hogy szebb vagyok nála. Pedig tényleg szerettem vele lenni
2023. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves velem és igazából már randira hívott csak megbeszéltük előtte kicsit ismerjük meg egymást jobban.

Úgy érzem miért én? Szerintem jobb nőt is "kaphatna".

Sajnos mostanság elég kevés az önbizalmam.

2023. ápr. 27. 21:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!