Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs jo ismerettsegi korom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jo ismerettsegi korom, emiatt nem tudok ismerkedni sem, de az utcan mindig szemeznek velem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Az ismerettsegi koromben nem tetszenek a ferfiak, gyarban dolgozom, az ottani emberek nem tetszenek, ott nem tudok ismerkedni.

Ritka mikor tetszik valaki, viszont az utcan szoktam latni ferfiakat akik tetszenek, szemezni probalnak velem, erzem hogy tetszem nekik. De nem mehetek oda hozzajuk, ok meg nem jonnek oda..

Az ismerettsegi koromom sajnos nem tudok valtoztatni, nem jarok sehova , nem jarok olyan helyekre ahol olyan ferfiak vannak, akik tetszenenek.

Mit kellene tennem, hogy megtudjak ismerkedni egy ferfival aki vegre tetszik ha sehogy sem tudok veluk kontaktba kerulni?

24N


2023. ápr. 27. 21:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Regisztraltam tarskeresore is, de nincsenek ott sem azok akiket az utcan latok pedig kisvaros. Nem tudok veluk sehogy kontaktba kerulni. A nevuket nem tudom, nem tudom oket megkeresni pl facen.
2023. ápr. 27. 21:55
 2/15 anonim ***** válasza:
Járj el olyan helyekre, ahol ismerkedhetsz.
2023. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek barataim akikkel menni tudnek.
2023. ápr. 27. 21:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha például sétálsz egyedül a városban, és látod, hogy egy sráccal felfigyeltek egymásra, akkor mit szólnál, ha egyszercsak valahogyan megszólítana? (Feltételezzük, hogy normálisnak tűnik, és a leszólítás is normális stílusban történik.)
2023. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor előbb szerezz barátokat.
2023. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5. Nem akarok baratokat! :)


4. Orulnek neki nagyon,remelnem hogy elkeri a teloszamom vagy ilyesmi

2023. ápr. 27. 22:04
 7/15 anonim ***** válasza:
És mi van akkor, ha valami alibikérdéssel te szólítod le? Tudom, elsőre hülyén hangzik, de lehet hogy csak egy jó kérdést kellene kitalálni. Lehet, hogy ismeretlenül nem mernek leszólítani, mert arra számítanak, hogy úgyis el lesznek utasítva.
2023. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Az előző válaszát adom
2023. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Regen elejtettek a nok a hsepkendojuket es a ferfi odment es visszadta.


Most cipelhetnel vmi nagy csomagot,ami nem torekeny es elejthetned. Mondjuk tobb salata/alma/nrncs van egy vekony zacsiba es kigurul egy .


Teht hozz letre egy olyan hekyzetet,ahol segitsegre szorulsz es remelhetoleg a celpont jon oda…

N

2023. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

9: Ilyen árak mellett elejteni?! :D :D

Az ötlet amúgy jó, csak ez magas labda volt. :)

2023. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!