Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik egy lány így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik egy lány így a közelemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik a munkahelyrol, bekovettem instan, elfogadta, majd egy héttel rá újra "letorolt" (privát fiok)

Nem beszéltem vele, de ahogy elmegy mellettem, olyan citromba harapott képet vág, meg ezzel a komor arccal fennhordja a szemöldökét, ha esetleg osszeakad a tekintetünk. Ez mitől lehet?



2023. ápr. 28. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem kedvel.
2023. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy neki szimpatikus. Hagyd, nem érdekled.
2023. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem tetszel neki alapból, valaki beszélt rólad és azért, vagy azért haragszik, mert csak bejelölted, nem írtál neki semmit, nem mész oda beszélgetni vele.
2023. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Csak hogyha bejeloltem és elfogadta a követési kérelmet,akkor nem értem, hogy pár nappal rá miért vonta vissza...
2023. ápr. 28. 13:33
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem írtál neki. Mert eloben nem mész oda hozzá, logikus.
2023. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
4# talán, mert azt hiszi, észre sem vetted, hogy visszavonta. Nem akart bunkó lenni és élből törölni. Én ezt olyannál szoktam csinálni, aki munkatárs, de csak látásból, vagy alig ismerem. Visszajelölöm, hogy ne legyen sértődés, később letörlöm, ha nem nézeget, észre sem veszi.
2023. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Később jött rá hogy ki vagy, gyorsan törölt.
2023. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
"tetszik a munkahelyrol" - Ha tudtok élőben találkozni, azt várta, hogy megszólítod, beszélgetsz vele.
2023. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem várja hogy megszólítsd aki búvalbaszott képpel közlekedik melletted.
2023. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy várta, hogy írsz valamit és mivel nem írtál, csalódott. Aki nekem közömbös, azt nem törölgetem csak úgy, eszembe se jut, hogy foglalkozzak vele. Bunkó parasztokat szoktam törölni vagy aki veszélyes rám érzelmileg.
2023. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!