Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol? Mennyire artalmas ez, s hova vezet majd?

Figyelt kérdés
[link]
2023. ápr. 28. 13:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Az a véleményem, hogy írd le, miről szól a videó.
2023. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%

Milyen frusztrált lehet az, aki ilyen videókat cisnál?:DD

Mennyire ártalmas ez? Hát valójában csak magukkal csesznek ki az ilyen férfiak. Amíg a frusztrációjukat nem másokon vezetik le, addig nincs nagy gond.

Hova vezet? Hát ha kételenek változtatni a szemléletükön, akkor örök magányba.

2023. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nemtom…Szamomra ez pont olyan amikor a feketeket genhibasaknak vagy amikor a nacik elkepzelese az emberi fajrol a magas szoke kulsoseg volt.
2023. ápr. 28. 14:19
 4/35 anonim ***** válasza:
81%

3, hát pedig nem olyan.

Itt egyszerűen arról van szó, hogy a férfiak egy része kétségbe esik amiért a nők egy részének nem felel meg.

Pedig a megoldás egyszerű: azokat a nőket kell keresni, akiknek megfelelsz.


Szóval ez szerintem inkább arra hasonlít, amikor a feketéket védő közösség kiakadt, hogy nincs egyetlen színesbőrú sem, a 14. század Csehországát bemutató videójátékban (Kingdom Come: Deliverance).


Van ahol egyszerűen van az embernek helye és van ahol nincs. Zsidó pasiként ne álmodozott skinheadcsajról. Átlag magasságú pasiként meg ne akarj olyan csajt, aki magas pasit akar. Ennyi.

2023. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Azt hiszed torvenyt ulhetsz masok folott s kioszthatod a kartyakat, h kinek mennyi jut az eletbe? Na ne..Ha egy alacsonyabb ferfi s egy magasabb no ha szeretik egymast mert ne akarhatnak h egyutt lehessenek? Csak mert a pasi alacsonyabb? De..pont olyan..
2023. ápr. 28. 14:42
 6/35 anonim ***** válasza:
42%

Természetes kiválasztódás. A lányoknak a magas férfiak kellenek, ezért az alacsony férfiak nem fognak szaporodni, így több magas férfi lesz, és akkor majd nem lesznek szingli alacsony férfiak. Ennyi. Nincs itt semmi gond

(Persze ez a leírás általánosságban értendő)

2023. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Itt nem rolam van szo a magassagom s a csaladi helyzetem miatt sem vagyok erintett. Csupan emversegbol tettem ki a kerdest de nem erre szamitottam. Tenyleg gyulolet uralkodik..
2023. ápr. 28. 14:44
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

#5

Pont az a lényeg h nem egy külső hatalom dönti el, hogy ne legyenek együtt, hanem maga a magas nő dönt így

2023. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ezt ne hidd el! Az allatvilagba sem a meret szamit hanem a kemia. Ez mesterseges elidegenites s nem ertem miert kell mindig egy reteg akit kilehet taszitani..Mindenkinek joga van h elismerjek eloiteletek nelkul.
2023. ápr. 28. 14:46
 10/35 A kérdező kommentje:
En 179 vagyok ami nyilvan nem magas s rengeteg gyonyoru magas novel voltam randizni. Nem ezen mulik..ez ingabb egy fajta tomeg hiszti.
2023. ápr. 28. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!