Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a nőknek az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a nőknek az hogy ha férfiakkal tárgyalnak akkor azok folyton őket nézik s nem azt amiről beszélnek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ilyen ösztönlényekkel amúgy se akarok üzletileg se együtt működni.
2023. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Irritáló.
2023. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én ehhez nem vagyok elég szép, hogy tudjam. 🤣
2023. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel en ronda vagyok, kover es a mellem is lapos, igy en ilyet nem tapasztalok.
2023. ápr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg honnan szeded Bogárka? Szerinted minden férfi olyan agyatlan ösztönállat, hogy nem tud a munkájára koncentrálni? Ha így van, akkor nem alkalmas vezetőnek és semmi olyan beosztásra, ahol dönteni kell.
2023. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint top 5-10% jó pasinak lenni. Csak a nők közül ezt mondjuk a felső 50% éli át, mert a férfiaknak alacsonyabbak az elvárásai a nők kinézetével kapcsolatban és nem kell a top 5%-ban lenni, hogy rendszeresen tetsszél sok ellenkező neműnek, mint férfiként.
2023. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert normális körökben mozgok, ahol nem csak egy húsdarabnak számítok.
2023. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a való életben úgy néz ki, hogy a férfiak ezt a tulajdonságukat nagyon próbálják leplezni, ami valahol még cuki is. Ha el is kalandozik egy-egy pillanatra a figyelmük azt is igyekeznek takargatni. Én még nem találkoztam munkahelyen olyannal, aki nyíltan és számomra kellemetlenül bámult volna. Ahogy utcán sokszor előfordul, de utcán mindenféle prolival összefuthat az ember.
2023. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom, hogy inkább titkolni próbálják, néha ide-oda pillantgatnak, de ezt egy nő radarjai szerintem fogják. Pláne tárgyalási pozícióban egyértelműek a "nem szituációba illő" mozzanatok, vagy pillantások. Viszont senki nem csinálja ezt taj paraszt módjára, így nem zavaró. Nekem inkább imponál valahol. Sokszor belefutottam, hogy bár telefonon sokszor beszéltünk már mondjuk egymással, de személyesen még nem találkoztunk. Aztán ott vagyunk, nyújtom a kezem és látom a zavart arcot, hogy a szakmám és pozícióm alapján esetleg nem erre számított. Na most amíg ő lopva végig méreget, addig én lopva nevetek jókat magamban ezeken a szitukon. Jót tesz az ember önbizalmának na...

Egyszer futottam bele egy 60+ szakemberbe, aki paraszt módon mért végig egyfajta "veled meg mit kezdjek!?" formában. Állandóan le akart dominálni és bizonygatta az igazát, aztán negyed óra után jutottunk el arra a pontra, hogy ez most nem az a szitu, ahol betol a fiókba és az van, amit ő kigondolt. Ott pedig az imponált, hogy bár előítélettel mért végig és így is indította a megbeszélés menetét, csak sikerült kellő határozottsággal és szakmaisággal meggyőzni, hogy egyenrangú tárgyalópartner vagyok. Ami mondjuk sajnálatos, hogy ezt bizony olykor bizonygatni kell... Elvesztegetett negyed óra az életemből.

2023. ápr. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!