Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Senki nem jött össze tinderen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki nem jött össze tinderen, csúnya lehetek?N

Figyelt kérdés

3 hét alatt 0 randi. Lajk nem tudom mennyi 99+ mutat, de igy a 3. heten mar alig kapok tetszest max napi 1-2 db max… ha elhuzok valakit jobbra sokszor nem is match. Elso hetben szinte mindenki match volt mar nem.

X pasibol mind ghostolt par nap utan. Mindenfele elojel nelkul..

Osszessegeben elmondhato rolam, hogy koltok a kulsomre, foglalkozok vele ettol meg nem nezek ki egyebkent luxus csajnak nem is az a cel meg amugysem vagyok olyan..de hordok muszempillat bar kepeim ez nem latszik csak 1db kepen. Egyebkent full szolid pilla. Csaladom egesz gazdag igy egyedul elek egy ingatlanban. Jo cegnel dolgozok, kicsivel atlag felett keresve, sportolok, koltok ruhakra, lelkizos, introvertalt, jatszos, konzervativ csaj vagyok. Ugy tunik nem vagyok eleg a ferfiaknak akiket jobbra huzok, pedig annyira nem valogatok olyan atlagos vagy nagyon picit atlag feletti kulsot huzok, kb mint en olyat. Szerintem arcra nem vagyok eros kb 6-os, de testre 8-9 is siman, plusz tudom hogy nagyon sok dolgot tudnek adni egy kapcsolatban.. igy nem szivesen adom lentebb, hasonlo szemelyt keresek mint magam.. ti hol ismerkedtek szemelyesen? Mit csinaljak, hogy valaki eszrevegyen? Kb sehova nem jarok nincsenek barataim, csaladosak a baratnoim.


2023. ápr. 29. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az írásképed az oka. Nagyon fájt olvasni.
2023. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Mi a hobbid? Mit csinálsz? Nekem ez a leírás pont az ami kb mindenkire ráhúzható. Dolgozol és van családod. Ez tényleg elég átlagos. 😅

26N

2023. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj kérdező, ha pár nap alatt nem juttok el odáig, hogy messengerre/instára átmenjetek, akkor ne is csodálkozz, hogy feladják. Senki se olyan türelmes manapság, tök mindegy hogy nézel ki vagy mennyi pénzed van. Én mondjuk lehet kitartanék, ha lenne rá valami okom, de az én vagyok. A leírásod alapján mi anyagilag aztán nem vagyunk egy szinten, az is biztos XD. Hány éves vagy amúgy? Csak kíváncsiságból kérdem.
2023. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből ez nem derül ki. Lehet, hogyha feltettél volna egy képet vagy valami, ha mersz ilyet akkor esetleg kiderülne, hogy tényleg a külsőddel van-e baj, vagy ilyesmi.. az írásképe pedig még nem annyira szörnyű, láttam ettől sokkal sokkal rosszabbat is már.
2023. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

2, mindenkire rahuzhato?? Az, hogy lanykent munka mellett tanul, jar edzeni, jatszik pc/ps/tarsas, kolti a penzet/idejet kulsejere, folyamat olvas pszichologiat, filmekből csak minőséget néz, eljar hangkepzesre, hajozik nyaranta, inkabb egyedul van, mert intro. Ok ha mindenki ilyen bocsi 😄


4, szerintem nem lehet olyan rossz..marmint nyilvan nem neveznek versenyre, atlag, de gondolom nehez versengeni atlag fejjel szerkesztes nelkul faceapp csajokkal..


Ezert erdeklne eloben, hol lehetne ismerkedni? :/

2023. ápr. 29. 13:40
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
#2 vagyok. Ezekről a kérdésben nem írtál le semmit. A oasikkal történő beszélgetések során kiderül hogy ezek a dolgok foglalkoztatnak téged? Vagy mikről szoktatok beszélgetni? Ha ellaposodik a dolog akkor azon kell változtatni.
2023. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6, nem kezdek el menozni, hogy hajózgatok meg ilyesmi.. akit erdeklek annak persze sok dolgot elarulok magamról es viszont erdeklodok. En nem erzem abszolut laposnak azokat a beszelgeteseket akik tenyleg erdekelnek. Viszont amikor erzekelem, hogy passzivak lettek, alig keresnek, eltűnnek estenkent akkor en is abbahagyom az erdeklodest.

Legutolso ferfi is detto minden este elparolgott majd masnap 12 korul aktivan irt, majd este 8 korul parolgas. Mindig nagyon elfoglalt az osszes oly annyira, hogy nrg egy randira sincs ideje :D

2023. ápr. 29. 13:53
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
#5: Nem úgy volt, hogy nem jársz el sehová? XD Nekem ebből nem úgy tűnik... Amúgy meg semmi extrát nem fog tudni senkit mondani a személyes ismerkedéshez: iskola, munkahely, házibuli/szórakozóhelyek, koncertek, konditerem vagy bármilyen hobbi ami miatt ki kell mozdulnod otthonról. Ha viszont folyton egyedül vagy és nem kezdeményezel beszélgetést senkivel - elsősorban lányokra gondolok - akkor hogy várod, hogy fiúkkal jobban fog menni a dolog? A barátnőiden keresztül is megismerhetnél embereket, csak hát ugye azt írtad, hogy nincsenek, legalábbis nem jársz el velük szórakozni.
2023. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Legutolso ferfi is detto minden este elparolgott majd masnap 12 korul aktivan irt, majd este 8 korul parolgas. Mindig nagyon elfoglalt az osszes oly annyira, hogy nrg egy randira sincs ideje :D"


Értsd meg, nem ér rá. Nős.

2023. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8, ugy nem jarok el sehova, hogy nagyjabol mindig otthon vagyok. Az, hogy lejarok edzeni vagy barmilyen kulonorara ami magnban megy nem szamit eljarasnak a szemben. Az eljaras azt jelenti, hogy tarsasgban ulok kocsmaban, diszkoban, hazibuliban, ettermben akarhol baratokkal. Nalam ilyen nincs.

Hogy lenne mar amikor mindegy csalados? Most csak azert keressek csajokat, hogy miert is? Hogy kihasznaljam a tarsasagat amig nincs ujra pasim?

2023. ápr. 29. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!