Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Őszintén ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén ha tetszik nektek egy nő minden esetben léptek felé? Még a félénkebbek is?

Figyelt kérdés

Azt szokták erre mondani, hogy ha egy férfi akar valamit egy nőtől összeszedi magát, még a félénkebbek is. Bár lehet én keverem a szezont a fazonnal, hogy a tetszik nem egyenlő azzal, hogy akar is valamit, bár őszintén nehezen képzelem el.


Van egy férfi akivel mondhatni összebarátkoztunk.

Őszintén úgy gondolom, hogy szinte megtaláltam a másik felem (pedig sose mondanék ilyet senkire) és bele tudnék szeretni.


Rengeteg közös van bennünk, olyan dolgokat ért meg amiket mások nem (kicsit spéci a helyzet, a részleteket hagynám).

Iszonyatosan figyelmes, bármikor mondok neki valamit vagy mesélek neki valamit arra mindig emlékszik később, sokszor újra fel is hozza a témát, látszik, hogy figyel.

Társasággal együtt voltunk valahol és meséltem valamit és akkor is nagyon figyel, ha valaki közbe akarna szólni akkor is mindig lecsitítja vagy ha elterelődött a szó mindig visszakanyarodik még akkor is ha nem is annyira fontos. Az összes viccemen nevet, megnevettetem ő is engem. Mindig nagyon mosolyog ha meglát vagy ugyanígy amikor valami viccesebb, könnyedebb sztorit mesélek akkor is maximálisan rám figyel és nagyon mosolyog.

Jobban, mint más emberek.


De nem tudom, hogy másokkal is ilyen-e csak azt, hogy soha nem találkoztam senkivel aki ennyire figyelmes. Egyébként meg magabiztos, laza. Szóval nem tudok kiigazodni rajta.


De ettől a sztoritól eltekintve (ezt inkább csak jólesett kiadni) is érdekelne férfiak véleménye, meglátása a témával kapcsolatban.


(Mielőtt kérdés lenne, én tettem felé gesztusokat, egy-egy "véletlen" érintés, folyton mosolygok, én is nagyon figyelek rá, stb.)



2023. ápr. 30. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok ember tetszik. Ez önmagában nem érv a közeledésre. Nem csinálok magamból bohócot csak azért, mert valakit szépnek tartok. Ahhoz alkalom és nyomósabb indok kell.
2023. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Magabiztos, úgyhogy már elhívott volna randira, ha akart volna rég. Nem kellesz, maximum barátként tekint rád.
2023. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
"Egy patront megér!"
2023. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, van amikor csak baráti vonalon építkezünk és ezt nem akarom elrontani.
2023. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben lépnek. Van, amelyik túl büszke hozzá, vagy túl gyáva.
2023. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#1-es

Mi az a nyomosabb indok? Mi lehet?

2023. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az izt levők örülnek ha csak 1 nő szóba áll velük. Felrelépni se lenne alkalmuk.

Azokat kéne kerdezni akiket kísértenek mert normalis jópasi.

2023. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Tegyük fel, hogy szingli vagyok és ismerkedni szeretnék. Ebben az esetben:


1) Ha tudom róla, hogy van barátja, akkor nyilván nem.


2) Olyan is előfordulhat, amit az egyik előttem szóló írt, hogy tök jó barátok vagyunk, és nem akarom elrontani.


3) Minden más esetben viszont még szép, hogy lépek felé! Jól néznénk ki, ha nem így lenne...

2023. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Kevered a szezont a fazonnal.
2023. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!