Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek,hogy ne féljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,hogy ne féljek attól,hogy megcsalhat?

Figyelt kérdés
A párom kiment 2 hónapra külföldre dolgozni,a bátyjánál lakik igy a szabadidejét nagyrészt a bátyja foglalja le a többit meg majd a munka. Viszont én mégis aggódom azért,hogy mivel két hónapig kint lesz azalatt lehet neki hiányozni fog a szex és keres valakit. Vagy lehet hülyeségeken gondolkozom,csak egy kis megnyugtatásra lenne szükségem,hogy 2 hónapot ki lehet bírni anélkül...tudom egy jó kapcsolat alapja a bizalom,igyekszem bizni benne,hogy amig itt vagyok neki nem kacsingat félre csak én mindig is nagyon tartottam ettől valahogy bennem van ez a félelem nem tudom mi miatt,lehet egy régi sérelem amin meg nem vagyok túl...kerlek nyugtassatok meg ha valaki volt hasonló szituációban,akár a páromeban is aki kimegy külföldre vagy aki itthon várja...
2023. máj. 1. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akar csalni úgyis meg fog, ha meg nem olyan típus akkor meg nem fog bármit is gondolsz róla..

Kár ezen kattogni szerintem.

Két hónap amúgy se egy egetrengető idő azt gondolom.

2023. máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz kimenni, hogy meg akarjon csalni, ha olyan típus. Ha eddig nem féltél ettől, most se tedd. Két hónap nem a világ, persze a saját pasid te ismered, a szükségleteit is te tudod.
2023. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze nem kell ahhoz másik országba utaznia...csak amig itthon volt addig volt szexuális eletünk,igy külön meg nincs...

De értem a lényeget mit akarsz mondani csak sajnos annyira aggaszt ez a téma...

2023. máj. 1. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik orszagba megy, hogy 2 honapig nem tud hazajonni?
2023. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rájön a hiány, akkor arra ott a keze. Vagy akár egy fleshlight.
2023. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szexchat, telefonszex addig? Esetleg ki tudnál ugrani hozzá a közepén, vagy ő haza?

Nem is azért, mert annyira kibírhatatlan lenne ennyi idő, hanem hogy nyugodtabb légy.

2023. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te tudod milyen a szexuális étvágya, mennyire nagy kan....
2023. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg ő meg attól fél, hogy te csalod meg?
2023. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!