Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedik egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy férfi egy olyan nővel, aki?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik neki, esetleg érez is iránta valamit, de ezt valamilyen okból el akarja nyomni?
2023. máj. 8. 10:37
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
96%
Levegőnek néz, rideg, elutasító, kerül.
2023. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Tehát ha van egy férfi ismerősöm, akivel korábban jóban voltunk (nem tudtam eldönteni sosem, hogy tetszem-e neki, csak sejtettem) és hirtelen ugyanúgy viselkedik, ahogy írtad, akkor esélyes, hogy érzett valamit, csak már feladta a reményt?
2023. máj. 8. 10:42
 3/53 anonim ***** válasza:
96%
Lehetséges persze.
2023. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy feladta, de az is, hogy azért próbálja tudatosan elnyomni ezt, mert éppen másik nővel van kapcsolata, vagy csak alakulóban, és nem akarja, hogy bármilyen bonyodalom legyen ebből.
2023. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
4# úgy tudom egész ismertségünk alatt ugyanazzal a nővel volt végig kapcsolata, akivel most is.
2023. máj. 8. 10:47
 6/53 anonim ***** válasza:
87%
Ja, ez is lehetséges, amit a 4-es írt, sőt lehet volt végig. 😬
2023. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
45%

Hupsz, lol.


Ha kapcsolatban van, akkor miért nem agyalsz más férfin? 🤔

2023. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
7# nem írtam sehol, hogy engem azért érdekelne, mert vonzódom hozzá. Egyszerűen furcsa, ahogy viselkedik mostanában velem. Barátok mondták, hogy szerintük az lehet az oka, hogy tetszettem neki (mert más okot nem adtam rá).
2023. máj. 8. 10:50
 9/53 anonim ***** válasza:
30%
Az is lehet, hogy valamiért haragszik rád, valaki pletykált rólad és nem tetszik neki veled kapcsolatban valami.
2023. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
9# igen, ez a másik opció, bár fogalmam sincs, mit lehetett kitalálni, amin ennyire meg tud valaki sértődni, ha a pletyka a valódi ok.
2023. máj. 8. 10:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!