Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha egy lány fapofával néz engem,és ha osszeakad a tekintetünk akkor meg felráncolja a szemöldökét?

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 12:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
De miért szólítsa meg szegény, miért legyen még ciki is a helyzet? Ez a csaj kismilliószor jelezhette volna egy félmosollyal hogy nyitott a közeledésre de kismilliószor azt jelezte semmi humora ilyesmihez. A kérdezőben legalább annyi EQ szorult, hogy ezt megérti.
2023. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
31. Látod van aki nem ismeri ennyire sem a test jeleket , pedig ez egyértelműleg nem, sőt még taszitja is a férfi..
2023. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem a férfiakat miért gondolják azt, hogy egy így reagáló nő nyitott. A férfiak nem tudják elképzelni, hogy őket bámulja egy nő aki tetszik vagy nem tetszik nekik akkor ők mit reagálnának? Tényleg egy férfi el tudja képzelni, hogy őt nézi egy neki tetsző nő de ő visszanézve a szemét forgatja, a szemöldökét ráncolja a tetszés jeleként? Tiszta debilek vagytok ne haragudjatok, amikor a nő reakcióját ítélitek gondoljatok már bele ha ti lennétek a bámult alany ti mit reagálnátok és az mit jelentene. Na ugyanezt jelenti ha egy nőről van szó, a nő is ember, ugyanazt reagálja.
2023. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Beszélgettem azóta vele, de nem volt vevo rá. Egy ket szavas válaszokat adott csak,nem kérdezett vissza. De ugyanúgy csinálja ezt a fapofaval való bamulast. Miért?

Már nagyon zavar és idegesit...

2023. okt. 15. 10:06
 35/36 anonim ***** válasza:
48%
Azzal tudnál neki meglepetést okozni ha ezentúl egyáltalán nem néznéd, ő sose venné észre többet, hogy te nézed. Ha meg szemtől szembe találkoztok és köszöntök akkor te is fapofával lennél. Hidd el ezen lepődne meg a legjobban, ez amolyan provokatív hatással lenne rá és lehet valami elkezdene benne mocorogni irántad.
2023. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan a "mit bámulsz?" nézés. Nem lekoptatásnak mondanám, mert nem feltétlen konkrétan azt kommunikálja / nem direkt, de egyértelműen nem jössz be neki, nem "úgy" néz rád, főleg ha előtte fapofával bámul.
2023. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!