Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen közös érdeklődési kör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen közös érdeklődési kör mentén jöttetek már össze volt vagy jelenlegi párotokkal?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi dolgozók vagyunk, és egy baráti tásaságban találkoztunk. Pont akkoriban tanultam egy másik szakirányban a meglévő mellé, és erről kezdünk el beszélni. Mivel ő akkor már rezidens volt, tudott nekem segíteni szakmai dolgokban. Aztán tulajdonképpen ez hozott össze.
2023. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Metallica…

Ültem egy kocsmában szilveszterkor 13évvel ezelőtt metallica pulóverben és beült elém egy gyönyörű kiscsaj metallica pulcsiban, zenegépet teledobáltuk metallica számokkal, és a zenegép melletti wc-ben dugtunk keményen metallicát hallgatva 30perc ismerettség után, azóta is együtt vagyunk.

2023. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló hivatás, egy rendezvény, baráti köreink közt is volt metszet, sport, zenei ízlés


Innen már gyorsan kiderült hogy hasonló a világnézetünk, gondolkodásunk. Könnyen megértettük egymást.


Egy párom van, előtte végig szingli voltam.

2023. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Akik lehúzták a 2est, azoknak jelezném, hogy ő 100%-ban hasznos választ adott!:D És még milyet, attyaég:D Én is voltam rocker anno, de igazából egy csajt sem ismerek a mai napig, aki egyáltalán ismerné a HammerFallt:D


Köszi a válaszokat, mentek a zöldek! Jöhet még!

2023. máj. 11. 14:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
IT. Digitális akadálymentesítés projekt. Ő IT területen is dolgozik, engem csak hobbi szinten érdekel. Mégis azt mondja, ez fogta meg bennem :D
2023. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha vigasztal, én ismerem őket és nő vagyok :D


Amúgy én a férjem a társaságon keresztül ismertem meg. Az egyik kollégiumi barát csoporttársa volt, és meghívta valami kolis bulira. Az első közös pont a barát volt (később tanúnk az esküvőn, mi meg az ő gyerekeinek keresztszülei). Utána jött a hasonló humor, zenei ízlés, világnézet meg a többi. Igazából nincs meg így konkrétan az első fix közös pont, ami összehozott minket, mert egy ilyen bulin gondolhatod, mennyire voltunk szomjasak, de amúgy a zenei vonal valóban erős volt, mert az egyik első randijaink egyike egy koncert volt, szóval ez tényleg jó irány.

2023. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Annó mikor a papi hivatást választottam, a presbiter gyűlésekre elkezdett járni egy szép lány. A 3. alkalom után elhívtam borozni.
2023. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Téves hívás:D
2023. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

"És még milyet, attyaég:D"


Lehet ezért nincs csajod, mert nem az igénytelen vécében baszós prolik közt keresgélsz.

2023. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a művészet (azon belül is a festészet) hozott minket össze.

Pár éve kint voltam Erasmus-szal Olaszországban (azóta ki is költöztem), ahol a tanulás mellett vállaltam modellkedést egy művészeti akadémián. Már a festés közben sokat szemeztem az egyik sráccal, akinek volt valami nagyon vonzó a megjelenésében és a stílusában (azon túl, hogy nyilvánvalóan van már egy közös érdeklődésünk). Az alkalom után megvárt az iskola előtt és megkérdezte, hogy elhívhatna-e egy kávéra. A kávézás alatt nagyon jól elvoltunk, pár nappal később pedig elmentünk a város egyik galériájába is.

(Egyébként azóta én is megtanultam egy egész jó szinten rajzolni és festeni, amiben a párom is elég sokat segített.)

2023. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!