Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog párkapcsolatban èlek.A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolatban èlek.A kapcsolat elején mindent megbeszèltünk,akkor azt mondta,neki nem annyira fontos a szex.Eleinte hetente minimum egyszer.Az estek többsègèben èn kezdemènyeztem,sokszor nemakart.Volt,hogy2hónapig se volt.Milehetagond?

Figyelt kérdés

#szex #párkapcsolat #hűség #mièrt nincs szex
2023. máj. 13. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az h nem fontos neki a szex🤷🏻‍♀️
2023. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Elmondta az elején, hogy neki nem fontos.
2023. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy tévét, és amikor haza mentem, kibontottam, egy tv volt a dobozban. Szerintem átvertek.
2023. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

az a gond, hogy atvert. beleegyeztel a minimum egybe, amibol lett semmi. Nyilvan azert dobta be ezt a szamot, mert meg ugy "jol hangzik", amivel lehet csajozni, es van is olyan hulye (te), aki beveszi. A szoveget beveszi, a kukit nem! Valojaban pedig arra gondolt, hogy neki semennyi nem kell, ez pont olyan, mint azt mondani egy kapcsolat elejen, hogy szeretsz moziban jarni, amibol az lesz, hogy filmeztek otthon.


hittel a szavanak, megerdemled a sorsod, mert normalisnak nem adtal eselyt, csak ennek a gyokernek!

2023. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Boldog párkapcsolatban èlek."

Tényleg?

2023. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legelején elmondta, hogy nem fontos neki a szex. Mi lehet a baj? Hogy nem értetted meg.
2023. máj. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

5: Nekem is mindig szemet szúrnak az így és úgy _élek_, itt és ott _élek_ megfogalmazások.

"Élem az életem", stb.


Én úgy mondanám, ... párkapcsolatom VAN.

Én élek, vagy valami él engem, a Földre kerültem, Magyarországon lakom, és én vagyok a nagyobb egység, az egy kisebb része az életemnek, hogy benne egy párkapcsolatom is van.

Ő meg úgy fogalmaz, van a párkapcsolat, és abban van ő, mint egy kisebb egység. Ez mi?...

2023. máj. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!