Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál együtt lenni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnál együtt lenni egy olyan nővel, aki gyakran füvezik?

Figyelt kérdés

Emellett rendes munkahelye van, megbízható, felelősségteljes, nem iszik, “sima cigit” nem szív…de füveset viszont rendszeresen, leginkább esténként.


Nincs rossz válasz, kiváncsi vagyok minden véleményre. Köszönöm


2023. máj. 15. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Én igen mert libsi köcsög vagyok :D
2023. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pomazi73 ***** válasza:
82%
Igen tudnék
2023. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

A fű egy gyógynövény.

22N

2023. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2023. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Kizárt.
2023. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Leclerc ***** válasza:
54%
Én nem bocsika. Aki máshogy nem tud meglenni, csak füvel, pedig nincs semmi betegsége, azzal én nem lennék együtt.
2023. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne sütit csinálni belőle? :D Az fincsi, nem büdös és nem füstöl. Engem valójában a füst zavarna, nem a tény, hogy füvet fogyaszt valamilyen formában.
2023. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!