Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az oktatómba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az oktatómba, szerető lettem?

Figyelt kérdés
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy elkezdtem a vezetést pár hónappal ezelőtt, már az órákon is észrevettem hogy az oktató bókol, meg néha beszélgettünk írásban is, de különösebb dolog nem történt, viszont én elkezdtem érezni valamit… Szépen meg is lett a jogsim elsőre, de a csavar utána jött ugyanis nem szakadt meg köztünk a kapcsolat, továbbra is írogattunk. (40 év van köztünk), vizsga után elkezdtünk találkozgatni és egyre egyre többet. Állítása szerint ő is érez felém valamit, viszont családos apuka, és felesége van. Nagyon szenvedek, nem tudok rendesen élni teljesen felfordult az életem. Nem tudom mit tegyek, tanácsot szeretnék kérni. Valahogy nem tudom elengedi nagyon nehéz…..

2023. máj. 16. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

El lehet engedni, és idővel túl is leszel rajta. Ki tudja hány tanulót kúrogat még rajtad kívül, aztán nehogy pont te legyél soron mikor megtörténik a lebukás a család felé.

Amikor elcsábítasz valakit, akkor azért elgondolkodtató, hogy ha érted képes hűtlen lenni a párjához, akkor majd téged kiért fog dobni, ha bejön egy még pofásabb kis tanuló.

Meg úgy eleve mit fog hozzá szólni a te családod és ismerősi köröd, a háttérinfók nélkül is, vajon minek fognak tartani hogy majdnem nagyapád korabeli faszán pörögsz.

2023. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

40 év van köztetek? 20 évesen mi a francot akarsz egy 60 évessel? :D

Hidd el, semmi komolyat nem érez irántad, max annyit, hogy elvinne egy körre. Akkor jársz a legjobban, ha még ma letiltod.

2023. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
2. Miii? De hát a fiatal nők nem tudnak vonzódni az idősebb férfiakhoz, a gyakoris nők megmondták XDDD
2023. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Tele van a világ fiatal, veled egykorú normális fiúkkal, nyiss mások felé. Nem akarom elhinni hogy egy 40 évvel idősebb nagypapi legyen életed szerelme. Ezt csak most érzed így. Engedd el, aztán majd később jót röhögsz ezen az egészen, és azt sem fogod érteni hogy valaha mit láttál meg benne.
2023. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatók de még a taxisok is ilyenek. Mindenkivel kikezdenek..
2023. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na srácok incelek legyetek oktatók.
2023. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Gusztustalan venember, csak kihasznalja hogy torodesre vagysz
2023. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha most vagy a legjobb esetben 18 akkor az oktatód 58.Egy családos apukától amint otthon vár a felesége és 40 évvel idősebb és semmit se akarnék.Felejtsd el hiszen az oktató egyértelműen csak a fiatal csajt akarja megdugni azaz téged.
2023. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Van gusztusod.......
2023. máj. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Hanyinger vagy hogy egy 40evvel idosebb fszt kepes vagy bekapni.

Csinaltasd fel magad, hatha a faszi megeri amig a pujatok betolti a 10.eletevet

2023. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!