Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társaságban szoktatok ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társaságban szoktatok ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy társaságban levegőnek néztetek valakit? Nem néztetek rá, átnéztetek rajta stb... Ha igen, mi okból tettétek? Szerintetek mi lehet az oka, ha valaki ilyet csinál, úgy hogy konfliktus nem volt a két fél között?

2023. máj. 23. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Tini koromban vokt egy srác, aki nagyon tetszett. Ha észrevettem, hogy ott van, lefagytam és rá sem néztem, mintha ott sem lenne. Felnőttként már nem csinálok ilyeneket.
2023. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Munkahelyen van ez.

Ha van vmi közös esemény névnapozás rendszerint a csoportképeken se vagyok rajta mert ugy csinálják hogy a szélén ne férjek bele.

Csoportos táncon (flash mobra készülünk)meg ugy csináltal videot hogy en egyedul pont takarásban legyek.

Az egész cégben én vagyok a legkisebb pont ninca hátszelem, meg rangom sem valami fenti és ezért. És a közösség nem alacsonyodik le hozzám kb mint amikor a portásokhoz takarítókhoz sem.


Ez ennek szól. Ha en lennék az igazgato akkor meg körbenyalna mindenki csak a státusz miatt.

Amugy nem tudom hogy ilyen esetekben pl a dirit is hogy nem zavarja, mikor a kedvesség meg nyalás, az csak azért van neki mert ö a diri és másért se? Vagy tényleg elhiszik azt az ilyenek hogy szimpatizálnak velük?

2023. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*úgy csináltak videót
2023. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha valaki nem érdekel. Egyszerűen mintha ott sem lenne, nem direkt rossz szándékkal csinálom, egyszerűen nem érdekel, észre sem veszem.
2023. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt, persze. Az egyik barátnőm férjét egyáltalán nem kedvelem, nagyképűnek gondolom, mindenkit lenéz. De emiatt nem fogok a haverjaimmal nem találkozni, így ha ő is ott van, egyszerűen nem szólok hozzá. Tudják egyébként, hogy így gondolom, nem volt soha konfliktus ebből.
2023. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fordult már ilyen elő, igen. Igaz, nem mostanában. A srác közelsége kellemetlen volt. Hiába adtam a tudtára hogy nem vagyok vevő az ismerkedési szándékára, nem adta fel. Kínos volt számomra, ezért ahogy lehetett, kerültem.
2023. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!