Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nős pasi akivel néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nős pasi akivel néha dumcsizunk munkahelyen ma úgy hívott, hogy szépségem. Erre én vissza kérdeztem,(Szépséged?)amin ő meglepődött és lefagyott.Most ez mi volt?

Figyelt kérdés
Nem érdekel mivel nős, és általános témákról szoktunk beszélgetni.
2023. máj. 23. 20:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Lehet többet nem becézz, de ha megteszi, akkor állítsd le kulturáltan és kész.
2023. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg kib#szott proli kollégákat így szólítgatni, főleg hogy láthatólag egyáltalán nem voltak olyan viszonyban, hogy ez beleférjen. F
2023. máj. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%

Az idősebbek ilyenek.

Nálunk a csopvez olyan 50 es nő, és a karakán árci igazgatónkat egyszer kiscsillagnak vagy kisdrágámnak szólította aki meg hasonlo korú pedig csak kicsit fiatalabb nála. Az igi nem szólt neki semmit mert tudta hogy ez ilyen időskori styl.

Mint amikoraz idős asszonyok is drágámoznak.

2023. máj. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
*nárci igazgatónkat
2023. máj. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem akaet beégetni azzal hogy bocsmá te képzeltél bele többet
2023. máj. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
3%
Meglepte a buta reakciód, nem gondolta, hogy többet látsz bele mint ami.
2023. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

Engem pedig ne szólítson se nő, se férfi kollégám se aranyomnak, se szépségemnek. Ez lekezelő stílus. Szólítson a nevemen.

Fagyjon is le, ha visszakérdezek.

Mosolyogva ugyan, de megkérem, hogy szólítson a nevemen.

A kollégád vetette el a sulykot.

2023. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
19%
De a nő képzelt bele többet.
2023. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Engem is becézett már felettesem,szóbeli reakció nélkül látta rajtam,hogy egyszerre csodálkozom és nem veszem jó néven.

Azóta tisztelettudóan kerüli az ilyesmit,bár egyébként is normálisan,szépen kommunikál velem.Szetintem minden a határmeghúzáson múlik.

2023. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
36%

9-esé volt első értelmes válasz.


Én is néznék rendesen. Ha a munkahelyemen bárki így szólítana meg. Csinálja ezt a kislányával/párjával/akárkijével, de egyik kollégával sem állunk olyan viszonyban, hogy ez megfelelő legyen.


Mondjuk nem is proli gyárban dolgozom vagy mekiben. De én is visszakérdeznék, hogy észrevegye magát.


(Mondom ezt úgy, hogy hülyülni szoktam, sőt, a férfi kollégáimmal jövök ki a legjobban!)

2023. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!