Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után ideális lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés
18 vagyok, eddig 1 emberrel feküdtem le életemben. Most randizok 2 hete egy 21 éves egyetemistával. Mennyi ideig várassam?

2023. máj. 24. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

#10


Jó szex még nem rontott el semmit ezen a világon. Ha csak megdugni akart, aztan kocc, legalabb hamar kiderul, nem? Ha pedig nem csak azt akart, az is kiderul.

Szexelni pedig jó dolog, és nem csak ribik csinálják.

A szex pedig nem zárja ki a minőségi programokat.

2023. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hét flört, csók, szenvedély, szerelem után feküdtem le én akartam és szerintem sose felejtem el... mind kettőnknek nagyon jó volt


Most abban a fázisban vagyunk, hogy a közös jövőnket tervezzük...

2023. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én 45 elmúltam, de még mindig nem feküdtem le az első szerelmemmel. Sőt, a másodikkal sem. Úgyhogy ezek még bakancslistásak. 😂
2023. máj. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"18 vagyok, eddig 1 emberrel feküdtem le életemben"

Azzal a pasival élvezted? Jó volt vele?

2023. máj. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
En 24 vagyok es nem bantam meg hogy senkivel nem fekudtem le.Van egy ferfi akit ugy erzem hogy erdekel,de mar mivel nem igazan tudok rajta kiigazodni,mert eddig flortolt,most a flortolessel leallt valamennyire,de kozben segit ha kell,de kozben tudja hogy engem o erdekel,amikor talalkoznek vele (meg uruggyel is),szinte mindig dolga van, igy kezdek kisse kiabrandulni mar belole.Lehet nem erti, hogy talalkozni akarok vele,ki tudja,talan analfabeta.. 😦
2023. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, miért szeretnéd váratni? Azért, mert azt gondolod "így illik"?
2023. máj. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13%

#24


Na ez az. Ki a fene akarna egy uncsi, aszex lánnyal találkozgatni, aki nem bánta meg hogy az egész fiatalkorát pókhálósodó pinával töltötte? Ennyi kivárás után már annyi komplexus és furcsaság van, hogy nope. Voltam 24-25 éves szűz lányokkal, és már mindegyik egy lelkisérült csomag volt addigra, a személyiségfejlődés integrált része az hogy fiatalon megtanulsz kapcsolatot működtetni, szexuálisan felfedezed magad, egészséges rugalmassággal mész bele szituációkba. 20 felett a szüzesség átok.

2023. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17# Te mikor nrm voltal mar szuz? Sz aszexualitas es az hogy nem volt megfelelo partner 2kulonbozo dolog,nem kell altalanositani..lehet te egy szexorult vagy,de a lalkiserultek nem a nemi elet hianya miatt lesznek hanem mas miatt.
2023. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%

#18


Tiniként indult a szexuális életem, és szuper volt igy.


Ha valaki hosszú évek alatt nem talál alkalmas partnert akivel kívánják egymást, ott nem a világgal van baj.


Nem vagyok 'szexőrült', bármit is jelentsen ez, de a szexualitás jó és egészséges dolog, amit megélni kell, és nem elrejteni amíg meg nem öregedsz. 24 évesen egy nő már túl van a vonzereje csúcsán, gyakorlatilag kihagyta a teljes fiatalkori felfedezés, megélés, és útkeresés fázist. Az átlagos emberi működést tekintve kimaradt a legizgalmasabb fejezet ilyen téren. Nyilván ezek után még jobban rágörcsöl a választásra, mert egyáltalán nem tud orientálódni az ismeretlenben, és végül sokkal nagyobb eséllyel választ rosszul, mint az aki tudja mi a dörgés, tudja mire vágyik, hogy tud örömet adni és kapni. Aki ezt nem látja be, annak nincs reális képe a világról.

2023. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%

#19 szerintem ez hülyeség,hogy az nem tudhatja hogy mi a jó neki,akinek még nem volt egy szexuális partnere sem.


Inkább a mai lányok többsége olyan aki 13-14 évesen kezdett el szexelni és ma már egy kiélt,elhasznált rongy,öregnek néz ki,még öregebbnek mint egy züllött életmódot nem folytató 26-30éves..


Miért lenne "lejárt és besavanyodott lemez" egy 20 év feletti szűzlány,hiszen ő is ember ugyanúgy mint mások..?Miért ne lehetne ugyanolyan vonzó mint bármilyen másik nő?


Milyen értelemben választ rosszul az ilyen nő szerinted?


Sajnálom,én nem találkoztam még olyan sráccal akivel én is le akartam feküdni és persze ezt komoly kapcsolatban téve.

2023. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!