Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet problémát, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet problémát, ha tetszik a pszichiáterem?

Figyelt kérdés

Még csak egy alkalommal voltam nála, de megbeszéltük, hogy fogok járni.

Nem kell azért semmi komolyra gondolni, csak láttam előzetesen képet róla, de élőben sokkal jobban nézett ki, rendesen meglepődtem, nem számítottam erre.

Nyilván az első találkozás egyébként is kicsit feszengős volt még, de kíváncsi leszek. Én most nem érzem úgy, hogy ez okozhatna gondot, mármint, alapból is jóval idősebb nálam a fickó, bár nem láttam nála női holmikat, szóval lehet, hogy nem házas, de ugye amúgy is csak a bajaimról fogunk beszélni, szóval ez abszolút nem randi környezet.

De azért kíváncsi lennék, volt-e valaki már ilyesmi helyzetben.


2023. máj. 25. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Tipik. Azert vigyazz vannak beteg pszichologusok akik utazhatnak erre, en is majdnem egy ilyenhez kezdtem jarni amikor lattam sok lany irta, hogy milyen beteg a pali.
2023. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is terveztem semmit sem csinálni, szimplán csak nem voltam még ilyen helyzetben, meg eddig amúgy is nőknél voltam.
2023. máj. 25. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
.MUN FÁJL
2023. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy probléma lehet ebből, lényegében most is ezen agyalsz. Később lehet vonzalom belőle, viszonzatlan érzelmek. A helyedben keresnék másik pszichiátert
2023. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen. Mas, ha jo pasinak tartod tenyszeruen. Tetszeshez meg jo pasinak se kell lennie, csak valamiert szamodra vonzonak. Utobbi veszelyes. Maga a terapia kizart, hogy mukodjon. Etikaval nem jovok, letezik kapcsolat, de mas fogorvost valtani, vagy terapiabol lepni.
2023. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiáternek jelenthet. Nem valószínű, hogy pont egy kezeltjének a rajongására vágyik.
2023. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Másik szakember a megoldás.
2023. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!