Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy vigyázzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy vigyázzak vele?

Figyelt kérdés

A logikát értem. Idősebb férfi, munkatársi kapcsolat és ennyi. Elvitt A pontból B pontba. Utána figyeleztettek a kolleganőim, de nem igazán mondtak semmi konkrétat. Lehet rossz tapasztalat? Nem agresszív férfi egyébként, nem flörtöl, nem mozdul rám meg semmi.

Értem ha valakinek rossz tapasztalata lehet vele, de nekem attól miért lenne? Hisz nem vagyunk egyformák és tényleg nem értem.


2023. máj. 25. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Ezer oka lehet. Személyes ellentét, előítélet, sztereotípia (mert ugye az idősebb az mindenképp gonoszabb is), de lehet, hogy tényleg volt alapja. Vagy egyszerű irigység, féltlkenység.

Mondjuk én rákérdeznék, hogy miért mondta, illetőleg aki csak ennyit mond, arra nem adnék.

2023. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Természetesen a válasz: Majd rájössz.

De hát nem akarok magamnak rosszat, miért nem lehet elmondani?

Akkor inkább elkerülöm, ha valóban olyan..

2023. máj. 25. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Ha több kolléganő figyelmeztetett, akkor bizony van vaj a füle mögött és aki több emberrel kicseszik az téged sem fog kihagyni több mint valószínű. Én inkább hálás lennék érte, hogy szóltak, természetesen barátkozhatsz vele, de akkor tedd egyértelművé, hogy mást nem szeretnél tőle.

(Ellenkező esetben ha több, mint barátság a célod én inkább hallgatnék a kolléganőkre.)

2023. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meg uj vagy. Minimum 1 evet dolgozni kell mielott barkivel osszejossz. Sok hapsi ramozdul az uj kolleganokre, de a tobbiek tudjak, hogy mindenkivel ezt csinalja. Ha varsz egy fel evez, kiismered es nem kerulsz a halojaba, illetve ha jon egyu ujabb csaj, majd elobe latod ahogy ramozdul.
2023. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát a kolléganők alapján érdemes óvatosnak lenned vele. Több oka is lehetett, hogy nem mozdult rád. Nem jössz be neki. Vagy az is lehet, hogy elsőre csak bizalmat akar építeni, emiatt türelmesen játszik
2023. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Lehet sorba dugatta magát a kolléganőkkel.
2023. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!