Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy valaki idegene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul, hogy valaki idegenen azt veszitek észre, hogy vágyakozva néz rátok?

Figyelt kérdés
Ez nektek hogy esik és hogy viselkedtek ilyen esetben?
2023. máj. 25. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező gondolom nő vagy. Aza fura , hogy ti nők elcsodalkoztok a dolgokon , mikor már több száz szemezésen is túl vagytok.. de gondolom a jelebleginél tetszik is a személy ezért írtad ki... valamit lépbed kéne .
2023. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Totál ismerketlen nekem ez, rám még soha nem nézett senki vágyakozva.
2023. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Másodperc töredéke alatt meg pláne nem. Gondolom, nem csövik szemében szoktad ezr meglátni, hanem olyanokéban, akiben meg akarod látni. Alapból nem néznek az emberek idegenekre szerelemittasan.
2023. máj. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz.mivel van párom, zavarba kerültem, mikor az egyik koollegám így nézett rám többször. De megsúgom, sokat nem jelent, pár hónap múlva másra nézvígy szerintem, mert máshol legyeskedik. Szóval az a vágy a szemben nem egy tartós dolog.
2023. máj. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Előfordul.

Utálom mert ugy se sz belole semmi mert ezek ilyen random pillanatok megy tovább ő ia meg én is.

2023. máj. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha én rákacsintok valakire, oszt ott szem nem marad szárazon. Nők esetében nem csak a szem.
2023. máj. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!