Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az intő jel, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az intő jel, az utolsó csepp a pohárban, ami miatt szakítottál?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor már nem csak akkor féltem tőle amikor velem van, hanem már akkor is, amikor nincs.

Addog tudotr manipulálni állandóan.

De aztán a manipulációját csökkentette elég erősen, a gyökérkedéseit meg trauma okozásig emelte.

Még ma is megijedek ha látom, es azonnal váltok manipulatívba védekezésből.

2023. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok Még ma is megijedek ha csöngetnek vagy ha éjszaka zörejeket hallok a folyosón. Meg ma is para vagyok. Férfiakkal nem merek mutatkozni sem. Ez kellett ahhoz hogy átváltsak önvédelembe végre és tudjam támadni magam megvédeni.
2023. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Családdal vagy párkapcsolattal kapcsolatban kérdezel?
2023. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Mikor tudatosult bennem, hogy annak ellenére amit ő sulykolt belém évekig, igenis lehetek még mással, találhatok jobbat, és meg tudom oldani az életem egyedül.

Így lett :)

2023. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Tudtam, hogy nem érzem jól magam, hangot is adtam neki. Az utolsó csepp az volt, hogy elkezdtem idegen pasikkal chatelni. Na ott jöttem rá, hogy mindkettőnket csak becsapom ezzel.
2023. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
A becstelenség foka, amit elért, amiről álmában nem gondolta volna, hogy tudom-de tudtam.. Utána nézegettem kifelé, és lettem nyitott, mert tudtam, hogy lépni fogok.
2023. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Családnál meg, amikor az akit több mint 30 évig segítettem lett a áruló/tolvajom segítője, kiszolgálója. Abban a pillanatban záródott, amikor az utolsó ember is, akihez kötődtem, meghalt. Már a temetésen sem, amitől a tolvajom próbált hazugság által távol tartani, csak nem hagytuk magunkat, és az egész hazugságuk kiderült és nyilvánvaló lett. Többet azóta egy szót nem váltottunk. Ott záródott le a mocskos életükhöz való mindennemű kapcsolatunk. Még egy dolog lóg a levegőbe. Amit ha az áruló/tolvaj meglép akkor földönfutóvá teszem. Mivel korábban kellett volna börtönbe juttatnom, akkor legalább 3-4 ember élne még biztosan, ha akkor meglépem, hogy földobom a hatóságoknál. Futni hagytam. Hiba volt.
2023. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rising Phoenix ***** válasza:
78%
Amikor már nem "csak" a kutyát rugdosta, és bocsánatkérésként karkötőt vett ajándékba. (Nem mintha fontos lenne, csak kis extra szálka, de nem hordok ékszereket, soha nem hordtam)
2023. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Morcizott.
2023. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csúnyán megvert,természetesen mert kiprovokáltam...Akkor határoztam el,hogy ha kell, inkább egyedül,de nyugalomban döglök meg...
2023. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!