Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik férfit választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit választanád?

Figyelt kérdés

1. Nagyon gazdag; tengerparti nyaraló, sportkocsik, budai villa, havi 5 millió költőpénz. Külsőre és értelmi képességekben átlagos vagy az alatti, nincs sok ideje rád, de szeret.


2. Nagyon jól néz ki; nem hogy a nők, de még a pasik is megfordulnak utána. Mindenki rányomul, de ő hűséges hozzád a sírig. Átlagos vagy az alatti értelmi és anyagi helyzete van.


3. Nagyon jó fej; hihetetlenül szórakoztató, folyton megnevettet, ha kell, vigasztal, ha kell, értelmesen beszélget veled. Minden társaságban kitűnik a tömegből, az emberek odafigyelnek rá, csillognak a szemei, ha akkor is, ha a bevásárlólistát beszéli meg veled.


Mindegyik farka ugyanakkora, szexuális képességeik is egyformák.



2023. máj. 27. 09:14
A kérdező szavazást indított:
1. A luxus élet és a szerető társ a legjobb
2. A legvonzóbb férfi által szeretve lenni a legjobb
3. A boldog, egymásra hangolt kapcsolat a legjobb
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, nem is értem a kérdésed:D Annyira látszik.
2023. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
A 3.-hoz nem írtad oda a kinézetét és az anyagi helyzetét, míg a másik kettőhöz odaírtál kinézetet, anyagi helyzetet és személyiséget is.
2023. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
1+ Találkoztam már ilyen férfivel egyébként :D Csak sajnos már az idő nem volt alkalmas..mivel mindketten foglaltak voltunk-és mind ketten hasonlóan gondolkodtunk a család fogalmáról. Megtiszteltetésnek vettem, hogy megismerhettem, és a mai napig jó szívvel gondolok rá- mint emberre. És még mindig megnevettet, ha nagy ritkán kommunikálunk:)
2023. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Szokásos manipulatív nyomi kérdés.

3-ast szeretné kihozni győztesnek, ezáltal azt bizonyítva, hogy a jó személyiség kompenzálja a vonzalom hiányát.(direkt nem írta oda hogy néz ki)

2023. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nők a 3, ribizlik a 2, számító fruskák pedig a 1. választanák.
2023. máj. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első olyan, mint apám volt, amíg ment a vállalkozása, az érzelmi elhanyagolás köszi, de még egyszer nem kell 😂


A második nekem semmi extra, a "csak szép" emberek nem mozgatnak meg bennem semmit.


Alapvetően azt mondanám, hogy a harmadik, mert minden értelmes kapcsolat alapja az intellektuális "közösség", bár nekem ez a szereplősdi sosem volt kenyerem, elég, ha valaki velem egy hullámhosszon van, nem kell a fél világgal. Viszont a vonzalomhoz a külsőnek is stimmelnie kell, mert nem vagyok pánszexuális, értelemszerűen ha nem vonz fizikailag, azt képtelen ellensúlyozni kizárólag a belsővel. A kérdés, hogy külsőre megüti-e az átlagos szintet, amivel már tényleg extrának számít a jó társaság.

2023. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Én pont az a típus vagyok, akit a hideg ráz a kényszeres "megnevettetőktől", sajnálom.
2023. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyiket sem szeretném kihozni győztesnek, és a kérdést szokásosnak sem hívnám, mivel nem is abba a kategóriába került, ahová szántam. A 3-asnál is természetesen átlagos vagy valamivel az alatti a külső és az anyagiak.
2023. máj. 27. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
3.
2023. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!