Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a férjem ex feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a férjem ex feleségéből.. mit csináljak???

Figyelt kérdés

A Férjem 3éve elvált mert a volt felesége félre lépett.. van egy 9éves kisfiúk. Azóta akivel félre lépett a volt felesége, összeköltöztek esküvő is volt.. a gyereket közös felügyeleti joggal nevelik. Párommal vettünk egy családi házat amin kiakadt az ex feleség .. holmi ürügyekkel a gyerekkel burkolózva, hogy jó lenne ha nem hoznánk fel a gyereket a házhoz mert koszos lesz.. nem bír leszakadni az életünkről folyamatosan van valami “baja” mert a párom nem azt csinálja amit ő mond.. és mert velem több mindent elér az életben , mint vele a 9év alatt.


Nem ez volt az első eset, hogy az életünkkel foglalkozik és megpróbál a gyerekkel takarózni, gondolom megbánta , hogy félrekefélt és irigy a mi sikerünkre.


Amikor ki utaztunk Amerikába akkor is egy regény üzenetet írt, hogy őt soha nem vitte sehova..


2023. máj. 27. 10:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
A párodnak kellene helyre tenni, de lehet ő cseszik rá mit beszél, te akkor mit törődsz vele?
2023. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Nyolcaska hogy előadta, hogy elmarta a régi gyereket....ez igen!
2023. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Az meg mégis mi, hogy a kérdezőnek nincs köze ahhoz, hogy mit írogat az ex a férjének? Ennyi erővel, ha kefélnének még, ahhoz sem lenne köze, mert régen együtt voltak? Kérdező, neked itt a férjeddel kell összefogni, és meghúzni a határokat.
2023. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Elmarni, mivel? Hogy összeházasodott egy férfival és szült egy közös gyereket? Ahogyan a lányka felnőtt ugyanúgy az apja is. Nincs joga ármánykodni hogy szétszedjen 2 embert. Sem a volt feleségnek.
2023. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha valaki exfeleség vagy exférj akkor elfogadni kellene az új társat. Én is exfeleség vagyok, és elvált szülők gyereke, nem haragszom a volt férjemre , mi békével váltunk el. Mivel semmi közöm már hozzá, így nem is szemétkedek vele. Nem is értem az ilyen beteg elméjű embereket. Ha valakit szerettem valaha, akkor nem szemétkedek vele ha boldog. Apámmal sem. Van egy felesége aki nem az anyám. Mos főz takarít apámra, hát köszönöm neki. Miért kellene apámnak egy válás után egyedül maradnia. De nekünk jó a kapcsolatunk apámmal.
2023. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
24%
14-es látatlanban hogy belelát...persze:-)
2023. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%
15-ös, az a ritka eset. Ötülj neki, és ne gondold, hogy ha nálatok jól alakult, akkor mindenki "beteg", akinél máshogy. Mindennek van oka, és ezt kívülről nem olyan könnyű megítélni, ahogy te gondolod.
2023. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el te Ámerikába. Egyből megnyugszik.
2023. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
Én is elvaltam, sose viselkedtem így. A gyerek is szereti a feltesojat, így is lettek nevelve. Mondjuk én megtalaltam a boldogságom válás után, szerintem askalodni, gonoszkodni az szokott,aki boldogtalan és irigy. Szánalmas is egyben.
2023. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Meg én is. A volt nejem egy gyerekkel itthagyott. Most kellene a gyerek, mert nem jött össze a nagy szerelem a biztonsági őrrel. Mi a fxsz áskálódás abban, hogy nem állok vele szóba???? Az új párom is gyermekét elhagyó anyának tartja, aki csak kapaszkodna a gyerekébe.
2023. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!