Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, az osztálytársam. Ő 14 éves, januárban lesz 15. Neki már megvolt az első nemi együttléte, és egyszerre 3-4 pasival jár. Most én 13 éves fiú vagyok. Csak én gondolom úgy hogy, ezt nem ilyenkorban kell elkezdeni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
nem, nem csak te gondolod így. persze mindeki maga dönti el. én 19 vagyok, nemrég volt az első (szeretkezésem), sose volt egyszerre több barátom, és 14 évesen kábé az első csókom körül jártak a gondolataim, kislány voltam még. és boldog az életem (:
2008. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy kis krva. te meg rendes, aranyos vagy :)


Tényleg nem kéne még ilyenkor.

2008. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
95%
igazad van de lehet ezt szolidabban is
2008. dec. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez van őt nem az eszéért fogják szeretni, de ilyen ez a világ, nem mondom, hogy nem kell vele foglalkozni mert kéne, de hát hiába. Még gyerek de egyszer majd rájön, hogy hibát követ el...te pedig éld a saját életed ebben a korban már azért nem de 1-2évvel előtte én még LEGO-ztam :D
2008. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a csaj 25 eves korara -mikorra igazan fontos lesz a szex ki fog egni es mire odajut h a kapcsolatanak tenyleg szuksege is legyen az egyuttletre o unni fogja mert mindent kiprobalt mar es max vmi mediterran adonisra fog begerjedni :p
2008. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod! Szerintem később 18-19 évesen sokkal nagyobb élmény lehet, mikor már fejben is képes az ember helyre tenni a dolgokat!
2008. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!